Zuckerbergu, zachraň nejlepšího rappera! Kanye West se zbláznil, dluží 53 milionů a hledá záchranu…

Kanye West spustil twitterovou smršť, v níž tvrdí, že dluží obrovské peníze, a zároveň volá přední byznysmeny, aby mu hodili zlatý záchranný kruh…
Vyslechne Zuckerberg Westovo volání o pomoc?
Vyslechne Zuckerberg Westovo volání o pomoc?
profimedia.cz

reklama

Kanye měl teď napilno a internet taky. Rapperovi se podařilo na novém albu pozurážet jak popovou hvězdu Taylor Swift tak svou manželku Kim Kardashian, když zas na světlo vytáhl její neslavně proslulé domácí porno. Navíc se přirovnává ke svatému Pavlovi, jedné z nejdůležitějších postav dějin křesťanství, a tvrdí, že je Disney současnosti.

Teď tvrdí, že dluží 53 milionů dolarů, což je skoro 1,3 miliardy korun. O pomoc prosí zakladatele Facebooku Marka Zuckerberga a zakladatele Googlu Larryho Page.

Na vybrané tweety se podívejte v galerii, zbytek najdete na Westově twitterovém účtu.

„Marku Zuckerbergu, investuj 1 miliardu dolarů do nápadů Kanyeho Westa po tom, co si uvědomíš, že je největším žijícím umělcem a největším umělcem vůbec,“ napsal rapper ve dvou po sobě jdoucích tweetech. Pak začal lidi prosit, aby si předplatili Tidal s tím, že se rozhodl další týden neprodávat nové album. Vše korunoval prohlášením, že nepůjde na Grammy, pokud mu neslíbí album roku. Stejně tak sliboval, že vyhraje 100 cen Grammy.

Kanye West Taylor opět urazil, když jí nazval ku*vou, kterou proslavil a měla by s ním mít sex.

Kanye West o sexu s Taylor Swift: „Udělal jsem tu KU*VU slavnou!“

Nakonec se zase vrátil k Zuckerbergovi „Marku, přede všemi tě žádám o pomoc…“ napsal. Potom k prošení o pomoc přidal i Larryho Page. „Vy všichni ze San Francisca si doma pouštíte rap ... ale nikdy nepomůžete opravdovým umělcům. Radši otevřete jednu školu v Africe, než abyste opravdu pomohli zemi,“ prokázal svou neskutečnou aroganci West. „Pokud chcete pomáhat… pomozte mně…“ dodal. Tak uvidíme, jestli třeba Zuckerberg prodá část Facebooku na spasení Westa…

Co říká o své manželce?

Kanye West po urážce Taylor Swift zašel dál! Nadává i svojí MANŽELCE Kim! Nechá si to líbit?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!