Zuzana Belohorcová musela opustit luxusní apartmán za 55 mega!

Moderátorka Zuzana Belohorcová (42) se kvůli rozsáhlým rekonstrukcím odstěhovala z luxusního bytu v Miami na Floridě. Svůj nový domov však našla jen o pár metrů dál v sousedním mrakodrapu.
Zuzana Belohorcová
Zuzana Belohorcová
instagram

reklama

Luxusní věžák Portofino Tower, který leží u proslulé pláže South beach v Miami bude procházet náročnější rekonstrukcí. Ta by měla trvat asi čtyři roky. A protože má Zuzka s manželem Vlastou Hájkem a dětmi rádi pohodlí, rozhodli se vystěhovat a byt prodat.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#cheers#newplace #newhome #newstarts #belohorkalifestyle #amazingview #portofinoview #....have a nice evening guys

Příspěvek sdílený Zuzana Belohorcova (@zuzanabelohorcova),

„Rozhodli jsme se přesunout do baráku vedle, který je luxusnější a má i soukromou pláž. Buď bychom si tam něco koupili, nebo pronajali. Já jsem spíš pro pronájem, protože až rekonstrukce skončí, tak bychom se zpátky vrátili do Portofina. Tak na co hned kupovat něco jiného. A všichni Američané to takhle mají. Jsme asi jedni z mála, kteří kupují v hotovosti,“ chlubila se v létě Blesku.cz Zuzana.

A opravdu se tak stalo. Dcera Salma (8) a syn Nevio (4) pomohli rodičům sbalit a všichni si teď užívají nové rodinné hnízdečko. Výhled z balkonu však není tak exkluzivní jako předtím. Teď koukají přímo na svůj bývalý věžák.

reklama

reklama