Zvolte nejkrásnějšího chlapa z Vily VyVolených

Mezi účastníky reality show VyVolení se objevily různé typy mužů. Vybrali jsme pro vás ty největší fešáky: kandidáty na titul „Missák vily“. Hlasujte, je to jen na vás.
Honza, čtvrtá řada VV
Honza, čtvrtá řada VV
archiv Prima

reklama

Rostislav Alka (Rosťa), první řada VyVolených

Rosťa  Foto: archiv Prima

Sportovec ze Šumperka zapůsobil hlavně svým rošťáckým úsměvem a vysportovanou postavou. Ve vile to jiskřilo mezi ním a Monikou Chrobákovou, ale po soutěži se přestali vídat. Rosťa pak pracoval jako masér a byl prý velice šikovný.

Petr Zvěřina, první řada VyVolených

Petr Zvěřina Foto: archiv Prima

Moderátor, který proslul svou hláškou, že nepřijel do Prahy na babetě, se objevil i jako host čtvrté řady reality show VV a jeho konkurenta Vladka z toho málem klepla pepka. Naštěstí se Zvěřina už zklidnil a konečně se zbavil image namachrovaného frajírka. Nyní je ženatý s modelkou Nikolou Plzákovou.

Vladko Dobrovodský, první a čtvrtá řada VyVolených

Vladko Dobrovodský Foto: archiv Prima

Kudrnatý černovlasý kuchař má velice zajímavé rysy a působí sexy exotickým dojmem. Jeho touha je stát se hercem a často předvádí ve Vile pořádné divadlo.

Alexandr Nikitin (Saša), první řada VyVolených

Saša Nikitin Foto: archiv Prima

Saša měl také pletky s Monikou Chrobákovou a rád ukazoval své vysportované tělo. Nyní se věnuje podnikání a hraje v kapele. Na VV prý rád vzpomíná.

Antonín Jalovec (Tony), druhá řada VyVolených

Tony Jalovec Foto: archiv Prima

Bývalý barman šel do soutěže jako přítel Renaty Kajdžas a vrátil se z ní jako milionář. Následovala svatba, rozvod a nyní už má Tony jinou partnerku. Ve Vile se dost pochybovalo o jeho orientaci, protože si tam s Martinem Hranáčem hrál na tátu a na mámu…

Daniel Joao (Pluto), třetí řada VyVolených

Pluto Foto: archiv Prima

Snědý Daniel alias Pluto dělá rapovou hudbu a skládá texty. Vyšlo mu album Čokl Mikymauz a jeho sestra je známá zpěvačka Madalena Joao. Kamery nekamery… často se sprchoval nahatý a rozhodně bylo na co se koukat.

Daniel Holovský, třetí řada VyVolených

Dan Holovský Foto: archiv Prima

Mlátička Dan se rád věnuje boxu. Údajně občas jednu vrazil i své přítelkyni z vily, pornomodelce Veronice Fasterové, která se s ním po soutěži rychle rozešla. Dan zkoušel uspět jako moderátor, ale brzy zjistil, že mu jde lépe mlácení než mluvení.

Jan Mančík (El Nino), čtvrtá řada VyVolených

El Nino Foto: archiv Prima

Sebevědomý potetovaný rapper El Nino natočil kontroverzní klip s Eliškou Bučkovou a měl už před reality show spoustu fanoušků. Přesto v Duelu s Vladkem prohrál, ale prý nesmutní a bude se i nadále věnovat muzice.

Jan Podzimek (Honza) čtvrtá řada VyVolených

Honza, čtvrtá řada VV Foto: archiv Prima

Třiadvacetiletý hezounek ze Sokolova se živí jako barman. Má rád basketbal a miluje jízdu v autě. Chtěl by hezkou holku, která bude menší než on… Je veselý a otevřený, ale mohl by na sobě ještě zapracovat. Kdyby po něm dívka chtěla, aby jí předčítal, totálně by svým projevem pohořel!

 -dad-

Mohlo by vás zajímat:

Nikol Trojanová: 4. řada VV

Zvolte Miss VyVolených! Krásky z Vily od roku 2005

Thomas alias Miss 2013 Larisa z Kralic

Miss VyVolených 2013 se stala Larisa z Kralic

reklama

reklama