Zvonec a příběhu je konec. Oznámila tak Kopřivová rozchod?

Jágr a Kopřivová
Jágr a Kopřivová
instagram
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Hvězdný hokejista a jeho Veronika nejspíš už netvoří pár. Veronika alespoň něco podobného sdělila fanouškům přes svůj Instagram. Jenže u těchto dvou, těžko říct. Drobná blondýnka včera napsala: „Zazvonil zvonec a jednoho příběhu je konec.“ Truchlící náladu ale rozhodně neměla. Hodinu na to přidávala fotografie s nabídkou oblečení ze svého eshopu.

Veronika Kopřivová
Autor: instagram Veronika Kopřivová
Veronika Kopřivová
Autor: instagram Veronika Kopřivová

O konci vztahu se spekulovalo už delší dobu, protože Veronika často cestuje po světě. Na druhou stranu před dvěma dny se chlubila fotkami na Instagramu z návštěvy Pražského hradu. Prezident Miloš Zeman totiž slavil čtyřiasedmdesáté narozeniny. Pořádala se recepce a pozval pár slavných osobností ze světa sportu. Ne, že by pozval přímo Veroniku. Ta dělala samozřejmě garde svému hokejistovi. Den před tím trávila na sociální síti a ukazovala velké přípravy právě na tuto návštěvu. Například, jak si zkouší šaty u svého oblíbeného návrhářského dua - Ponerů. Ale všude byla sama, o Jardovi, díky kterému na takovou slávu může vůbec jít, ani zmínka. To Jaromír si na Instagram dal fotku společnou.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Oslava 100 let českého( slovenského ) sportu #jagr68 #prazskyhrad #ceskysport #hokej

Příspěvek sdílený Jaromír Jágr (@jj68jaromirjagr),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bylo mi ctí strávit páteční odpoledne na Pražsk

Příspěvek sdílený Veronika Kopřivová (@verunkakoprivova),

V nedávném rozhovoru pro Topstar byl navíc samý vtípek ohledně jejich společné budoucnosti. „Ano, už je to tady. Podle mě to budou dvojčata. Kdo umí střílet, ten umí střílet. Já jsem byl vždycky střelec,“ dělal si legraci hokejista na začátku srpna. Teď mu asi do smíchu moc není. Hokejová kariéra v nenávratnu, a jestli v této těžké době přijde i o svou lásku, to není příjemné.

Veronika má naopak svou kariéru před sebou. Svůj eshop má nadupaný klienty, dostala dokonce nabídku od modelingové agentury, která zastupuje třeba i Ester Berdychovou a Nikol Švantnerovou, takže se už nebude fotit jen tak, pro nic za nic. A k tomu neustálé dovolené a opalovačky, té bude asi o trochu lépe.

Vzhledem k tomu, že poslední dny trávili na společných akcích, půjde asi jen o vtip. Veronika byla dokonce minulý víkend  fandit Kladnu na Slávii, kde měla slavná 68 nastoupit. Bohužel se tak nestalo, tak koukala alespoň, jak její milý hráče koučuje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Another beautiful day #mykonos #cavotagoo

Příspěvek sdílený Veronika Kopřivová (@verunkakoprivova),

Reklama
Reklama