Zvrhlá zlatokopka je doslova magnetem pro miliardáře: Jaký na ně má TV hvězdička trik?!

Tohle vám mozek nepobere! Ne, že by Luisa Zissman (28) byla nějaká ošklivka - to zrovna ne - ale jak to dělá, že dokáže opakovaně sbalit chlapa s pohádkovým bohatstvím? Odpověď je stejně překvapující jako prostá… chová se přinejmenším velmi neslušně!
Luisa Zissman svým vulgárním chováním přitahuje bohaté muže.
Luisa Zissman svým vulgárním chováním přitahuje bohaté muže.
archiv a koláž Style.iprima.cz

reklama

Luisa má sice impozantní hrudník a lehce exotický vzhled kvůli řeckým kořenům z otcovy strany, ale jinak ji od ostatních mladých Britek nic moc neodlišovalo. Jenže pak okouzlila majitele fitness impéria Olivera Zissmana, o rok později mu porodila dceru a s jeho penězi stoupala její hvězda vzhůru. Dnes sama vlastní tři firmy vynášející milionové zisky, ale ke štěstí v lásce jí to nepomohlo a nakonec se pro časté oboustranné nevěry s boháčem minulé léto rozvedla.

 

Zviditelnila se jako béčková celebritka v reality show Big Brother a The Apprentice, ale především svými častými vulgárními excesy a zvrhlému chování na veřejnosti. Oplzlosti s ženami i muži, nahota a explicitní sex, nic jí není cizí.  Ráda vystavuje provokativní fotografie na sociální sítě a získala si pověst perverzní ženské. Dokonce o sobě tvrdí, že má mozek Alberta Einsteina a tělo jako disneyovská Jessica Rabbit. A ráda se chluní svou bisexualitou.

Katherine lítá v pěkném průšvihu a vypadá to, že tentokrát půjde bručet.

Divoká misska toho nemá dost: Sex na veřejnosti a teď nejspíš kriminál!

 

To by jí dobrou vizitku dělat nemělo. Avšak světe div se! Luisa dokázala pro změnu sbalit irského miliardáře Andrewa Collinse. Je prý šťastná jako blecha a nedávno se pochlubila diamantovým prstenem za více než 50 milionů. Vida, jak rajda opět ke štěstí přišla! Luisa Zissman je živoucím příkladem, že slušně vychovaná a způsobná dívka dnes už zřejmě vychází z módy. Alespoň mezi boháči…

Catherine byla jednou z hlavních postav Chirurgie

Herečka s manýry a špatnou pověstí? To je Katherine Heigl z Chirurgů

reklama

reklama