Zvrhlý křest rybiček: Orgasmus Jirešové a sexuální přání Duchkové

U herečky Ivany Jirešové jsme zvyklí takřka na cokoliv. Po tom, co nám řekla, že žvýká hřebíček a cvičí jógu skoro všude, nás ale opět vyvedla z míry. K uspokojení jí prý totiž stačí korál.
Ivana Jirešová a Štěpánka Duchková mají podobný vztah k moři
Ivana Jirešová a Štěpánka Duchková mají podobný vztah k moři
Jiří Janoušek

reklama

„Korál, to je zázrak, ráj na zemi. Já když brousím korálovým útesem, pociťuji takový vrcholný orgastický stav štěstí...,“ přiznala se herečka a její manžel Viktor Dyk se radši koukal jinam.

Jirešová vzala svou dceru a manžela do aquaparku na křest nových rybiček, a jakmile uviděla velké akvárium s korály, byla naprosto k neudržení.

„Popřála bych rybičkám dlouhý život a taky co nejméně zlobivých poťouchlých dětí, které budou ťukat na sklo akvária,“ dodala a Dyk si ji pak radši odvedl co nejdál od korálového pokušení.

Ale rozjetá nebyla jen Jirešová, i Štěpánka Duchková měla roupy. Možná proto, že vyrazila do aquaparku jen s manželem a nemocná dvojčata radši nechala doma.

„Ať mají rybičky dost sexu… Taky bych jim přála, aby se nesežraly. Protože já měla rybičky, když jsem byla malá, a ty měly pokousané ploutvičky,“ řekla Duchková, která se jako jediná z celebrit svlékla do plavek.

A my bychom holkám popřáli hodně korálů a zcela funkční ploutvičky.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:

Ivana Jirešová s manželem Viktorem Dykem a dcerou Sofií

Jirešová: Polyká hřebíčky. Co ji k tomu vede?

Eliška Bučková, Štěpánka Duchková a její dvojčata Honzík a Adam

Zoufalá Štěpánka Duchková: šel po ní zločinecký gang!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!