Čtvrteční VIP Prostřeno! Muzikálová dvojka Tereza Mátlová a Marián Vojtko v kuchyni!

Tereza Mátlová a Marián Vojtko vystupují oba dva v muzikálu Bídnici. Proto bylo inspirací i pro název jednoho ze čtvrtečních menu.
VIP Prostřeno V (48) galerie - Tereza Mátlová a Marián Vojtko
VIP Prostřeno V (48) galerie - Tereza Mátlová a Marián Vojtko

reklama

Tereza Mátlová

Zpěvačka Tereza Mátlová, životní partnerka Františka Janečka a maminka malé dcery Emilly Anne o sobě prozradila:  „Vystudovala jsem operní zpěv, ale dostala jsem příležitost vystupovat v muzikálech,“ říká představitelky Cosetty v Bídnících. „Lidé určitě řeší, že jsem mladší než můj muž, že bych určitě nezpívala, kdybych ho neměla, ale to jsou věci pro mě nepodstatný, protože kdybych se měla zabývat tím, co si lidé myslí, tak bych tím strávila celý život,“ říká atraktivní blondýna. Čím se pochlubí jako kuchařka? „Dnešní menu se jmenuje bídnické a je ve francouzském stylu.“

Recepty:

Terinka z husích jater foie gras dle lakomce Thenardiera a Madame Thenardier
Slzy Eponiny se sýrovými krutony
Jehněčí hřbet podle Jeana Valjeana s bylinkovou krustou
Sladký polibek Maria a Cosetty

Marián Vojtko

Operní zpěvák Marian Vojtko pochází z Banské Bystrice, zpěv vystudoval v Bratislavě a dnes hraje většinu hlavních rolí v muzikálech. Již během studií hrál úšpěšně v muzikálu Drácula. V dnešní době hraje hlavní postavy všech významných muzikálu jako je např. Monte Christo. Muž s brýlemi a culíkem pozve holky k sobě do domečku. Je hrdý na černou kuchyni ve vysokém lesku, která se mu moc líbí. Přestože si Magda myslí, že Marian je výborný kuchař, poslední dny ho tady učil vařit kuchař Jirka. „Připravil jsem si chlapský menu, protože je zvěřinový. Je podzim a  lovecká sezona!"

Recepty:

Nadívaná křepelka houbami
Grilované srnčí hřebínky s hadím mordem
Čerstvě pečený čokoládový dortík s malinami

reklama

reklama