Čtvrteční VIP Prostřeno! S Petrem Kotvaldem a Alicí Bendovou!

Na jakou hvězdnou soustavu se můžete těšit ve VIP Prostřenu? Již ve čtvrtek od 20:00 uvidíte Petra Kotvalda a Alici Bendovou!
VIP Prostřeno V (40) Kotvald, bendová
VIP Prostřeno V (40) Kotvald, bendová

reklama

Petr Kotvald

Petr Kotvald (*8. července 1959, Žatec) je český zpěvák, který společně se Stanislavem Hložkem tvořil pěveckou dvojici, oblíbenou zejména v 80. letech 20. století. Jejich největší hit má název Holky z naší školky. Prodalo se celkem 1 milion nosičů. V roce 1986 Kotvald zahájil svou sólovou dráhu a od té doby vystupuje se svou vlastní skupinou Trik. První pěvecký úspěch zaznamenal na hudebním festivalu Děčínská kotva, kde skončil na 2. místě. V roce 1980 začal spolupracoval s Karlem Vágnerem, Hanou Zagorovou a Stanislavem Hložkem.

Recepty:

Pomerančové kuře
Pečené králičí stehno
Šlehaný dezert s Amaretem a broskvemi

Alice Bendová

Alice Bendová se narodila 1. listopadu 1973 v Praze.  Je česká modelka, herečka a moderátorka. Jejími rodiči jsou Zdeněk a Zlata Veselých, dále má Alice sestru Andreu, která je o pět let mladší. Vystudovala umělecko-průmyslovou školu v Praze na Žižkově. V roce 2004 se provdala za hokejistu Václava Bendu, v červenci 2007 se jim narodil syn Václav. V televizi Prima vystupovala v pořadu Hádej, kdo jsem a v seriálu Velmi křehké vztahy.

Recepty:

Ústřice a variace italských chutí a Mušle na víně
Thajské kari s velkymi krevetami
Italské mascarpone s čerstvými malinami

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:
 

VIDEO: Prolito

 

VIDEO: Servírování promyšlené do detailu

reklama

reklama