Úterní VIP Prostřeno! Uvaří Roman Skamene a Nela Slováková!

Na jakou hvězdnou soustavu se můžete těšit ve VIP Prostřenu? Tento týden uvidíme "zatracovanou" i oslavovanou vítězku reality show Hotel Paradise. Spolu s ní uvaří věčný komik Roman Skamene!
VIP Prostřeno V (47) Skamene, Slováková
VIP Prostřeno V (47) Skamene, Slováková

reklama

Roman Skamene

Roma Skamene je český herec. Díky svému malému vzrůstu hrál ještě v době své faktické dospělosti dětské postavy. Divákům se navždy zapsal do paměti v dvojroli   televizního zpracování klasické předlohy Marka Twaina Princ a chuďas, příběhu z doby po smrti anglického krále Jindřicha VIII. a jeho syna krále Edvarda VI. V neposlední řadě je nezapomenutelná jeho postava cholerického velitele z filmu Tankový prapor, natočeného podle námětu stejnojmenného románu Josefa Škvoreckého. V pozdějších letech byla jeho kariéra poznamenána problémy s alkoholem.

 

Recepty:

Kachní prsíčka s omáčkou cumberland
Brokolicový krém s filátky lososa
Hovězí roštěná na zelených fazolkách
Palačinky se skořicovými jablíčky

 

Nela Slováková

Nele je dvacet dva let a má pětiletého brášku, kterého podle jejích slov zbožňuje. Odkud ji diváci mohou znát? Nela vyhrála reality show Hotel Paradise, která byla vysíláná z Dominikánské republiky. V Dominikánské republice byla od začátku soutěže a vydržela zde celé tři měsíce. Během této doby měla dvakrát vypadnout, ale pokaždé se vrátila  a nakonec se dostala až do finále, které vyhrála.

 

Recepty:

Pomazánky s čerstvým chlebem
Poctivý hovězí vývar
Babiččina svíčková
Podzimní štrúdl

reklama

reklama