VIP Prostřeno: Pavel Vítek s Janisem Sidovským vs Zbyněk Merunka s manželkou

Ve speciálním vydání oblíbeného pořadu Prostřeno! zavítáme do domácností dalších čtyř známých osobností. V úterý k Pavlu Vítkovi s Janisem Sidovským a Zbyňkovi Merunkovi s manželkou, ve čtvrtek k Lence Kořínkové s ex-partnerem a Dádě Patrasové s Felixem Slováčkem.
Kdo bude jak zdatný kuchař?
Kdo bude jak zdatný kuchař?

reklama

"Seznámili jsme se na festivalu Sovětská píseň, já jsem byl tanečník, mistr republiky, dělal jsem mu křoví a pak se naše pohledy střetly a od té doby jsme spolu,“ líčí Janis Sidovský osudový okamžik, který oběma dnešním hostitelům změnil život. Fotografie pochází od Roberta Vana z jejich krásné vily.

Sledujte VIP Prostřeno! v úterý a ve čtvrtek ve 20.15 na Primě. Jedná se nový sestřih dílů z konce loňského roku.

Zpěvák Pavel Vítek a producent Janis Sidovský letos oslavili 25 společného života. Potkali se při práci, během televizního natáčení. Janis Pavlovi pak pomáhal s propagací alba Vůně tvý kůže a začal být i jeho manažerem. Rádi cestují, navštívili více než 30 zemí světa. Z každé dovolené si vozí koření a ingredience, z nichž pak doma vaří a vzpomínají na jídla, která voní dálkami.

Jejich Recepty:

Dračí paštika plněná švestkami

Zlatý kaldoun s domácími knedlíčky

Sváteční šoulet s husou provoněný zázvorem

Karlštejnský štrůdl Pavla a Janise

Podívejte se na upoutávku:

A jak bude všem chutnat u Merunků?

VIP Prostřeno V (50) Merunka s manželkou
VIP Prostřeno V (50) Merunka s manželkou

Na vaření v páru se těším, už na to nebudu sám,“ říká moderátor Zbyněk Merunka, který už vaří ve VIP Prostřeno! potřetí!

A tentokrát zase doma ve svém útulném domečku v Mníšku pod Brdy. „Za manželku hovoří ta skutečnost, že jsme letos oslavili třicáté výročí svatby, máme dvě děti a tady na Mníšku už bydlíme patnáct let.“ A brzy bude jasné, kdo je u Merunků v kuchyni pánem, Zbyněk se bude snažit své ženě zdárně sekundovat. „Můj manžel Zbyněk Merunka je takové věčné dítě, které potřebuje vedení. Občas to vypadá, že ho uzurpuji, protože jsem skutečně taková ta vůdčí,“ přiznává Saša.

Laťka je nastavena vysoko, čím se pochlubí Merunkovi? „Vždycky jsme doma říkali, když jsme vařili nějakou delikatesu, to by nám Husák záviděl,“ smějí se při dávné vzpomínce úterní hostitelé.

Recepty:

Roláda z téhož velkého ptáka se šťouchanými brambory
Divoké masíčko na víně se špekovým knedlíkem
Vánoční Eva

Tataráček z extra velkého ptáka

Brdský divočák z komína pana Kšány

Roláda z téhož velkého ptáka se šťouchanými brambory

Divoké masíčko na víně se špekovým knedlíkem

Vánoční Eva

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!