Další případ seriálu V.I.P. vraždy? Bez špetky romantiky

Spisovatelka erotických románů je uškrcena. Podezření padá na bezpočet jejích nažhavených milenců. Naši kriminalistou budou mít opět hodně práce. A dokážou před Klaudií utajit skutečné důvody, proč ji zvou k případům? Čeho byla Klaudie svědkyně, co všechno ví a pro koho je tak moc důležitá? To uvidíte v dalším premiérovém díle detektivního seriálu V.I.P. vraždy v sobotu ve 20.15 na Primě.
Každý díl má uzavřenou epizodu, která se odehrává v jednom specifickém prostředí VIP a rozvíjí téma, které bylo inspirováno nějakou známou událostí nebo kauzou z médií.
Každý díl má uzavřenou epizodu, která se odehrává v jednom specifickém prostředí VIP a rozvíjí téma, které bylo inspirováno nějakou známou událostí nebo kauzou z médií.
archiv FTV Prima

reklama

Náruživá spisovatelka erotických románů je nalezena uškrcená v parku. Jak se záhy ukáže, mezi podezřelými nejsou jen její milenci, ale také na jejího ušlápnutého manžela a slavnou tchyni, vyhlášenou odbornici na šlechtění růží a květin.

Klaudie je zpět v týmu a opět se spolu s detektivy horlivě pouští do objasňování zločinu, což se ani trochu nelíbí šéfovi kriminálky Sochorovi a jeho chování znepokojivě nahrává podezření o jeho napojení na podsvětí.

Podívejte se na upoutávku na sobotní V.I.P. vraždy:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

V.I.P. Vraždy II (5) - upoutávka

Vyšetřování komplikovaného případu policii vede přes stránky erotikou nabitých románů, záplavy romantických květin až k rozpálené výhni kovárny a je jen otázkou času, kdy zrzavý pachatel znovu zaútočí. Kdo nebude mít tentokrát na růžích ustláno a kdo by měl trochu uklidnit svou matku?

Dívejte se na V.I.P. vraždy v sobotu ve 20.15 na Primě.

V epizodních rolích se tentokrát můžete těšit na Janu Synkovou, Milenu Steinmasslovou, Jiřího Racka, Dianu Šoltýsovou a Ondřeje Volejníka.

Detektivní seriál (2017). Hrají S. Norisová, P. Děrgel, J. Dvořák, M. Vladyka, J. Révai, M. Myšička, J. Hána, J. Stryková, D. Morávková, J. Škvrna, M. Steinmasslová, J. Sedláčková, T. Měcháček, R. Zach a další. Režie J. Bártů

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!