Dost nepříjemná návštěva! Na Berana a jeho mordpartu si posvítila inspekce

Během vyšetřování dalšího případu seriálu V.I.P. vraždy se na oddělení nečekaně objevila majorka Drexlerová (D. Morávková) z generální inspekce. Prošetřuje zásah, kvůli kterému byl Beran mimo službu. Sestřih jejího řádění na kriminálce si pusťte hned v úvodu článku.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

V.I.P. vraždy (10) – Jde do tuhýho

reklama

Během vyšetřování uplynulého případu Bez hlavy dokonce Berana musel zastoupit detektiv Janda. Klaudie Volfová postupně přichází na skutečnost, že hledaný námět na svou novou knihu má celou dobu před sebou právě v podobě Beranova průšvihu.

Celé epizody z detektivního seriálu V.I.P. vraždy můžete kdykoliv sledovat na Prima PLAY. Stejně tak i řadu vystřižených scén a bonusů.

Detektiv Beran se spisovatelkou Klaudií začnou prověřovat členy prominentního golfového klubu.

V krimi V.I.P. vraždy řádí nejen vrah! Sledujte oddechovou detektivku Bez hlavy

Beran je obyčejný kluk z paneláku, který vyrůstal bez otce, všechno si musel vydřít svou pílí a houževnatostí, je sportovně založený a  zdravě soutěživý.

Komisař Beran se vrací! 10 důvodů, proč milujete jeho představitele Patrika Děrgela

Vyšetřuje vraždu významného advokáta Grégra, který zastupoval bohaté a slavné klienty, a na jehož smrti má zájem hned několik lidí.

Janda ostře vyjíždí na Berana. Záporák, nebo pan Spravedlivý?

(schneidy)

 


reklama

reklama