Janda ostře vyjíždí na Berana. Záporák, nebo pan Spravedlivý?

Asi vám v seriálu V.I.P. vraždy neuniklo, že Ivan Janda od začátku nováčka oddělení Berana moc nemusí. Mezi těmito dvěma hochy to vře už dlouho. S desátým případem, který v seriálu V.I.P. vraždy uvidíte v úterý, tahle pomyslná sopka bouchne. Konečně!?
Vyšetřuje vraždu významného advokáta Grégra, který zastupoval bohaté a slavné klienty, a na jehož smrti má zájem hned několik lidí.
Vyšetřuje vraždu významného advokáta Grégra, který zastupoval bohaté a slavné klienty, a na jehož smrti má zájem hned několik lidí.
archiv FTV Prima

reklama

Podívejte se na videu na scénu, v níž se Janda do Berana naveze. Vypadá to, že komisaře už nikdo nezastaví. A co myslíte, sklopí Beran před starším kolegou uši a couvne?

Celou epizodu z detektivního seriálu V.I.P. vraždy uvidíte zase v úterý ve 20.15 na Primě

O co v ní půjde? Mordpartu čeká vyšetřování podivného nálezu na golfovém hřišti. Leží tam zahrabaná useknutá hlava známého komika Pánka. Popraven byl mečem jako ve středověku. Důvod k jeho vraždě a pomstě měly nejen známé tváře, které Pánek zesměšňoval ve svém televizním pořadu, ale motivem mohly být i jeho dluhy a honba za pokladem.

Tady se ještě podívejte na Petra Vondráčka v roli golfisty:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

V.I.P. vraždy (10) – Golfista Petr Vondráček

 

Sexy mordparta - Obrázek 1

Hříšně sexy: To jsou ostří hoši z mordparty seriálu V.I.P. vraždy


reklama

reklama