midiplayer midiplayer
midiplayer
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Upoutávka
V.I.P. vraždy (15) - Zločiny na pokračování
Přehrát epizodu
Upoutávka se přehraje za  2 s.

V.I.P. vraždy

O seriálu

I. řada

Úspěšná autorka krimi románů Klaudie Wolfová si u policie sbírá materiály na svou novou knihu a u toho se nesmírně ráda plete do vyšetřování v terénu, mluví do případů a nabízí své bláznivé teorie a nezvyklá řešení z pohledu spisovatelky.

Na starost ji dostane nejmladší z týmu kriminalistů vrchní komisař oddělení vražd detektiv Tomáš Beran, který jen marně doufá, že se jí co nejdřív zbaví, protože má svých problémů dost a hrozí mu vyhazov. Ačkoli se ti dva neustále dohadují, mají před sebou svá soukromá tajemství a lezou si na nervy, tak i přes své rozdílné názory a povahy se skvěle doplňují a společnými silami vždy rozluští hádanku, kdo spáchal vraždu.

Seriál s vtipem a lehkou nadsázkou propojuje svět zločinu s prostředím VIP osobností. Některé z reálných osobností, včetně tváří televize Prima, si v seriálu zahrály samy sebe.

Každý díl přináší jeden ucelený příběh a odehrává se na různých a mnohdy velmi atraktivních místech, divák také postupně odkrývá pozadí případu, který se prolíná všemi díly.

II. řada

Úspěšná spisovatelka krimi románů  Klaudie Wolfová si žije pohodlný a poklidný život mezi prominenty spolu manželem Erikem a jediná chyba na její dokonalosti je závislost na cigaretách. Případ zavražděného paparazzi fotografa, ve kterém nedobrovolně figuruje jako svědkyně, ji opět z výšin lepší společnosti přivede zpět na oddělení vražd mezi staré známé a kolegy.

Pracovitý detektiv Beran, pohodový Čapek, drsný Janda, noblesní doktor Šťovíček, svérázná dvojice techniků Viki a Zvěřina a hlavně přísný policejní šéf Sochor vůbec nejsou nadšení z její horlivé snahy zapojit se znovu do vyšetřování. Jenže Klaudie svou poslední knihou o hledaném mafiánovi Dragounovi zaujala nejen své čtenáře, ale také na sebe neprozřetelně upozornila zločince z kriminálního podsvětí, a vypadá to, že ji sledují a že by jí mohlo jít dokonce i o život.

Klaudii je třeba diskrétně hlídat, držet v bezpečí a hlavně pod dohledem, aby policii svou zbrklostí nekomplikovala práci, a tak nečekaně dostává nabídku, aby jim na některých případech vypomáhala jako psychologická konzultantka. Klaudie je zájmem polichocená a nadšeně souhlasí, ale netuší, že slouží především jako návnada na nebezpečného a nepolapitelného mafiánského bosse. Do jaké míry je to celé pravda a co už je jenom její autorská fantazie, ukáže jen čas.

Zločiny se odehrávají v uzavřeném světě vlivných a bohatých osobností a bizarním světě celebrit a pseudoumělců. Zatímco Beranovi je toto prostředí vzdálené, Klaudie se v něm cítí jako ryba ve vodě.  Z nesourodé dvojice, která si leze na nervy a neustále se dohaduje, se postupně stává sehraná dvojka. Seriál s vtipem a lehkou nadsázkou propojuje svět zločinu s prostředím VIP osobností. Některé z reálných osobností, včetně tváří televize Prima, si v seriálu zahrály samy sebe. Každý díl přináší jeden ucelený příběh a odehrává se na různých a mnohdy velmi atraktivních místech, divák také postupně odkrývá pozadí případu, který se prolíná všemi díly.

reklama