ONLINE Celý 1. díl detektivního seriálu V.I.P. vraždy vždy po ruce na iPrima.cz

Pokud jste nestihli 1. napínavou epizodu oblíbeného českého seriálu V.I.P. vraždy sledovat v televizi, můžete si jí nyní pustit na našem webu iPrima.cz. V hlavních rolích Soňa Norisová a Patrik Děrgel.
Celá mordparta je na nohou. Její členy hrají excelentní herci - Jiří Dvořák, Miroslav Vladyka, Jan Révai, Jana Stryková, Martin Myšička, Tomáš Měcháček, Jiří Hána.
Celá mordparta je na nohou. Její členy hrají excelentní herci - Jiří Dvořák, Miroslav Vladyka, Jan Révai, Jana Stryková, Martin Myšička, Tomáš Měcháček, Jiří Hána.
archiv FTV Prima

reklama

Podaří se komisaři Beranovi se ctí vrátit mezi elitní detektivy a najít i přes komplikace vraha posedlého touhou po slávě?

O co šlo v 1. dílu: Detektiv Beran (Patrik Děrgel) se vrací po dvou měsících mimo službu zpět na oddělení vražd. Hned první případ ho zavede do komplikované V.I.P. společnosti. Vyšetřuje vraždu významného advokáta Grégra, který zastupoval bohaté a slavné klienty a na jehož smrti má zájem hned několik lidí.

Zde si můžete přehrát celou 1. epizodu:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

V.I.P. vraždy (1) - Nad propastí

Beranovou hlavní podezřelou se stává Klaudie Wolfová (Soňa Norisová), úspěšná a známá spisovatelka krimi románů, která má nejen motiv, ale její poslední kniha navíc znepokojivě připomíná detaily jak Grégrovy vraždy, tak i dalších následných zločinů.

Oblíbený český seriál V.I.P. vraždy vysíláme každý čtvrtek ve 20.20 na Primě

Vyšetřování mladému detektivovi komplikuje nejen jeho šarmantní, mazaná a výřečná podezřelá, ale také fakt, že Klaudie je dobrá známá Beranova šéfa Sochora, má spoustu obdivovatelů v řadách policistů a také ji zbožňuje Beranova matka.

V každém díle se můžete těšit na veřejně známé tváře, které si mnohdy zahrají samy sebe.

Hned v tom prvním si spisovatelka Klaudie Wolfová přizve jako kmotra své další knihy s názvem Nad propastí svého dlouholetého kamaráda moderátora Karla Voříška.

"Křtil jsem už mnohokrát, ale nikdy to nebylo součástí seriálu. Byla to malá rolička, hrál jsem sám sebe. Ale jak říkají herci: Není malých a velkých rolí. Už jsem se kdysi před kamerou objevil, měl jsem jednu větu v seriálu Chlapci a chlapi. Natáčení během křtu bylo zpestření mé práce a moc mě bavilo. Jen zahrnovalo delší čekání, ale to se při natáčení občas stává," říká oblíbený moderátor zpravodajství FTV Prima Karel Voříšek.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!