Poměřte si znalosti třeba s Patrikem Děrgelem. S aplikací PRIMA KVÍZY, která je plná novinek

Myslíte si, že vám to pálí víc než Soně Norisové nebo Patriku Děrgelovi? Otestujte se. Stačí si stáhnout aplikaci Prima Kvízy a hned zjistíte, zda umíte odhalit vraha dříve než seriáloví hrdinové. Aplikace Prima Kvízy je zdarma a příjemně se s ní zabavíte třeba při čekání na váš oblíbený pořad.
V Prima kvízech si můžete poměřit své znalosti také s osobnostmi naší obrazovky.
V Prima kvízech si můžete poměřit své znalosti také s osobnostmi naší obrazovky.

reklama

Zábavná vědomostní aplikace Prima Kvízy je vhodná pro všechny mobilní telefony i tablety. Zahrnuje nyní celou řadu nových her, můžete se také těšit na nové kvízy, témata a osobnosti. ZDARMA ke stažení je ZDE na www.primakvizy.cz

Podívejte se na VIDEU hned v úvodu článku, jak si aplikaci Prima kvízy užil na vlastní mozek Patrik Děrgel, představitel oblíbeného komisaře Berana z V.I.P. vražd.

Jak aplikace Prima kvízy funguje:

V Prima Kvízech si zvolte svého protihráče a aplikace vám vybere vědomostní okruh. Zahrajte si proti svým přátelům nebo osobnostem naší obrazovky. Kromě svých oblíbenců ze seriálu V.I.P. vraždy si tak zahrajte třeba proti Zdeňku Pohlreichovi, Martinu Dejdarovi, Liboru Boučkovi nebo Jakubu Prachařovi a dalším celebritám.

Během hry vám dokonce změříme vaše PQ neboli Prima Kvocient. Prima kvízy 2 Foto:

Čím rychleji a přesněji splníte zadané úkoly, tím vyššího dosáhnete výsledku. Výsledky svého soupeře vidíte okamžitě.

Bavit se dále můžete otázkami na téma Česko, Osobnosti atd. Ve hře je obrovské množství různorodých témat a v rámci jednoho kola si můžete vyzkoušet rozmanité minihry jako je Tajenka, Doplňovačka, Seřazovačka nebo Stopka.

Dále tady najdete například otázky na pohádkové postavy, pohádky, večerníčky, knihy, kvízy či tajenky na česká pořekadla, přísloví atd. Svoje PQ si jednoduše porovnáte v žebříčku se svými kamarády a protihráči.

NOVINKA v Prima Kvízech:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prima kvízy (V.I.P. vraždy)

reklama

reklama