Rozhovor: Co musí dohánět vytrvalý elegán Milan Kňažko, nesmlouvavý psycholog z V.I.P. vražd?

Poslechněte si v našem bleskovém rozhovoru na VIDEU, co říká o své roli v seriálu V.I.P. vraždy jeden z nejslavnějších československých herců. Proč ji přijal nebo co ho momentálně spojuje s Tigerem Woodsem? Golfové úspěchy to nejsou.
Milan Kňažko v roli psychologa Hofmana dusí mladého komisaře Berana.
Milan Kňažko v roli psychologa Hofmana dusí mladého komisaře Berana.
archiv FTV Prima

reklama

Po pěti hodinách na place v neurčitém parčíku za Prahou je konec. Herec Milan Kňažko dotočil poslední obraz, shodil make-up a kostým a spěchal ke svému autu. Před sebou měl ještě cestu z Prahy do Bratislavy, další povinnosti a také nás…

Milan Kňažko je určitě vzácnou, nejen hereckou osobností. Po listopadové revoluci byl přece 24 hodin naším nominovaným prezidentem, pak poradcem Václava Havla nebo slovenským ministrem zahraničí, kultury, později také například ředitelem slovenské televize JOJ. Před dvěma lety neúspěšně kandidoval na post slovenského prezidenta... A tak jsme ho jen tak nepustili. Co z našeho opravdu rychlého rozhovoru vzešlo, si pusťte na VIDEU v úvodu.

Další díl detektivního seriálu V.I.P. vraždy, mimo jiné i s hercem Milanem Kňažkem, vysíláme opět v neděli ve 20.15 na Primě

Policejní psycholog Hofman v podání Milana Kňažka je zákeřný a nesmlouvavý, záludný manipulátor s velkou mocí nad kariérami všech. Chce mít na policii jen ty nejkvalitnější lidi a „oddělit zrno od plev“ veškerými možnými prostředky. Nesnáší Berana a chce ho nechat vyhodit, a to hlavně proto, že ho urazil, když zesměšňoval jeho psychologické testy.

Tyto články by vás k seriálu a jeho postavám mohly také zajímat:

 

Brutálni Lada? Když jde o zločince, tak ano!

ROZHOVOR Na oddělení vražd se objeví Beranova ex. Brutální Lada!

Vrchní komisař Tomáš Beran. Frajer, samostatný, postaví se čelem i vrahovi, ale proč pořád bydlí u maminky?

VIDEO: Nebojsa a frajer Beran žije v mamahotelu! Někde je chyba?

 

(schneidy)

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!