ROZHOVOR Na oddělení vražd se objeví Beranova ex. Brutální Lada!

V nedělní epizodě se představuje nová postava. Herečka Veronika Petrová ve Vraždách překvapí komisaře Berana jako jeho expřítelkyně Lada Kroftová. Na oddělení vražd, kde Beran nyní působí, byla vyslána ze „zásahovky“ na pomoc s řešením případu, spojeného s bojem proti organizovanému zločinu.
Brutálni Lada? Když jde o zločince, tak ano!
Brutálni Lada? Když jde o zločince, tak ano!
archiv FTV Prima

reklama

Na první pohled tak sice pohledná mladá žena s dlouhou hřívou a v lodičkách na vysokých podpatcích nevypadá, ale na ostré zásahy i zacházení je v podstatě školená expertka.

Další premiérový díl detektivního seriálu V.I.P. vraždy sledujte v neděli večer na Primě. Začínáme ve 20.15

A jak nám prozradila v zákulisí, ani ve skutečnosti není představitelka Lady žádná křehotinka. Staňte se fanouškem VIP vražd a budete rovnou u zdroje novinek. Více zajímavostí ze zákulisí najdete na FB pořadu. Profil najdete tady. Veronika Petrová, kterou jste na Primě mohli vidět například v seriálech Vinaři či Ošklivka Katka, se loni v červnu přihlásila do reality show na výcvik sebeobrany Krav Maga v Izraeli. Konkurz vyhrála a v srpnu tento tvrdý výcvik podstoupila.

Role akční agentky ve V.I.P. vraždách je pro mladou herečku splněným snem, jak říká. Pusťte si více o její postavě i o ní na VIDEU.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

V.I.P. vraždy: drsná Veronika Petrová

 

 

(schneidy)

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!