Seriál V.I.P. vraždy nejsledovanějším pořadem FTV Prima v letošním roce. Děkujeme všem divákům!

Nový primácký seriál V.I.P. vraždy ovládl nedělní večer. Druhý díl měl 1 029 000 diváků v CS 15+ (share 23,43% %), a stal se tak nejsledovanějším nezpravodajským pořadem nedělního večera. Pořad se zároveň stal nejsledovanějším pořadem FTV Prima v letošním roce.
Energická spisovatelka Klaudie Wolfová následuje Berana i na patologii. Na případech si sbírá materiál pro psaní dalšího románu.
Energická spisovatelka Klaudie Wolfová následuje Berana i na patologii. Na případech si sbírá materiál pro psaní dalšího románu.
archiv FTV Prima

reklama

První díl pořadu V.I.P. vraždy, odvysílaný v neděli 7. února, zhlédlo 1 028 000 diváků (share 22, 43 %) v CS 15+. „Velmi nás těší, že také druhý díl seriálu, ve kterém hlavní hrdinové pátrali po zmizelé bývalé dětské herečce, zaujal více než milion diváků. Věřím, že seriál je příjemným, i když napínavým zakončením víkendu, a v nedělním slotu si již našel věrnou diváckou základnu,“ říká Roman Mrázek, programový ředitel FTV Prima.

Pokud jste nestihli sledovat první dva díly seriálu V.I.P. vraždy v televizi, můžete si je nyní pustit ONLINE na Prima PLAY

Setkání se svérázným umělcem, který je přivítá se zbraní v ruce, oba dlou nezapomenou.

Další V.I.P. vražda ONLINE a bonusová VIDEA, která vás pobaví

Podle ATO – Nielsen Admosphere se v šestém týdnu  také dařilo tematickému kanálu Prima MAX, jehož průměrný týdenní share v CS 15+dosáhl hodnoty 1,11 %, což je nejvyšší týdenní share za celý den od jeho uvedení (20. listopadu 2015). Páteční večerní film Most u Remagenu sledovalo 91 000 diváků v CS 15+ (share 2, 53 %).

Těšte se na 15 skvělých detektivek. Co díl, to hra s indiciemi, náhodami, stopami, dedukcemi. Poznáte, kdo je vrah?

VIDEO Za scénou seriálu VIP vraždy. Tak vznikalo 15 neotřelých detektivních příběhů

reklama

reklama