VIDEO: 10 důvodů, proč milujete Patrika Děrgela alias komisaře Berana víc než komisaře Rexe

Dlouho byl nejoblíbenějším komisařem detektivních seriálů chlupáč Rex. Jeho vlahému pohledu podlehl i leckterý muž. Pak ale „čumáčka“ Rexe vystřídal jiný. Na obrazovky přišly V.I.P. vraždy a s nimi jejich hlavní hrdina Tomáš Beran v podání mladého českého herce Patrika Děrgela.
Beran je obyčejný kluk z paneláku, který vyrůstal bez otce, všechno si musel vydřít svou pílí a houževnatostí, je sportovně založený a  zdravě soutěživý.
Beran je obyčejný kluk z paneláku, který vyrůstal bez otce, všechno si musel vydřít svou pílí a houževnatostí, je sportovně založený a zdravě soutěživý.
archiv FTV Prima

reklama

Mladý a sebevědomý vrchní komisař z oddělení vražd je trochu drzý rebel, mladicky urputný a prchlivý, odvážný, ale bez pudu sebezáchovy. Vyniká ve střelbě a v boxu, je přirozeně chytrý, se smyslem pro spravedlnost a morálku, přímý, pracovitý a přemýšlivý, ale také tvrdohlavý.

Beran je také obyčejný kluk z paneláku, který vyrůstal bez otce, všechno si musel vydřít svou pílí a houževnatostí, je sportovně založený a zdravě soutěživý. Nedostudoval práva a raději se dal k policii, začínal na protidrogovém oddělení, pak dostal výjimečnou šanci na vraždách.

Je popularita roste. Před týdnem jsme na FB profilu V.I.P. vražd i toho televize Prima udělali rychlou anketu. Otázka zněla jednoduše: Který komisař se vám líbí víc, Beran nebo Rex? Více bonusů a celé epizody seriálu V.I.P. vraždy NAJDETE TAKÉ NA Prima PLAY

Z následné smršti odpovědí vzešel velmi těsně jako vítěz právě Beran. Z chvály, kterou na něho pějí hlavně dívky a ženy, vyplývá, čím si něžné pohlaví tento neokoukaný pohledný muž získal. Sestříhali jsme pro všechny příznivce komisaře Tomáše Berana takové VIDEO BEST OF z Berana s top desítkou věcí a vlastností, které na něm ženy milují. Užijte si ho hned v úvodu!

Ještě více komisaře Berana a další originální detektivní příběh ze seriálu V.I.P. vraždy vysíláme v neděli ve 20.15 na Primě!

A teď se na nového Prima "čumáčka" – komisaře Berana můžete kouknout ještě v galerii:

Toto by vás o vrchním komisaři Tomášovi Beranovi mohlo ještě zajímat:

Detektiv Beran si už na svou trpěnou “parťačku” spisovatelku Klaudii pomalu zvyká.

V.I.P. vraždy na Prima PLAY: S ex v posteli, špinavá vražda i herec Měcháček v pleťové masce

Vrchní komisař Tomáš Beran. Frajer, samostatný, postaví se čelem i vrahovi, ale proč pořád bydlí u maminky?

VIDEO: Nebojsa a frajer Beran žije v mamahotelu! Někde je chyba?

V.I.P. vraždy: Jarmila Beranová, maminka - Obrázek 3

VIDEO: Maminka tak trochu na vraždu. Tohle Beran fakt nechtěl Klaudii prozrazovat

(schneidy)

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!