VIDEO: Best of komisař Beran

S detektivním seriálem V.I.P. vraždy se zrodil nový hrdina – mladý, pohledný a vtipný komisař Beran (Patrik Děrgel). Jeho případy i osudy jste mohli sledovat celkem 15 nedělních večerů. Připomeňte si svého oblíbence ještě ve vybraných článcích a na VIDEÍCH níže.
Beran je obyčejný kluk z paneláku, který vyrůstal bez otce, všechno si musel vydřít svou pílí a houževnatostí, je sportovně založený a  zdravě soutěživý.
Beran je obyčejný kluk z paneláku, který vyrůstal bez otce, všechno si musel vydřít svou pílí a houževnatostí, je sportovně založený a zdravě soutěživý.
archiv FTV Prima

reklama

Mladý a sebevědomý vrchní komisař z oddělení vražd je trochu drzý rebel, mladicky urputný a prchlivý, odvážný, ale bez pudu sebezáchovy. Vyniká ve střelbě a v boxu, je přirozeně chytrý, se smyslem pro spravedlnost a morálku, přímý, pracovitý a přemýšlivý, ale také tvrdohlavý.

Ještě více komisaře Berana si můžete užívat při sledování V.I.P. vražd ONLINE na Prima PLAY TADY. Najdete zde všech 15. epizod.

Beran je také obyčejný kluk z paneláku, který vyrůstal bez otce, všechno si musel vydřít svou pílí a houževnatostí, je sportovně založený a zdravě soutěživý. Nedostudoval práva a raději se dal k policii, začínal na protidrogovém oddělení, pak dostal výjimečnou šanci na vraždách.

Patrik Děrgel jako "čumáček" Beran

Když jsme na FB profilu Vražd i toho televize Prima udělali rychlou anketu, který komisař se vám líbí víc, Beran nebo Rex, Beran chlupáče začal válcovat.

Z chvály, kterou na něho pějí hlavně dívky a ženy, vyplývá, čím si něžné pohlaví tento neokoukaný pohledný muž získal. Sestříhali jsme pro všechny příznivce komisaře Tomáše Berana takové VIDEO BEST OF z Berana s top desítkou věcí a vlastností, které na něm ženy milují. Užijte si ho hned v úvodu!

BONUSOVÉ VIDEO Tady jedna prvomájová pusa od pana komisaře:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIP vraždy - Patrik Děrgel a lásky čas

 V.I.P. vraždy (12) – Janda zase žárlí na Berana

VIDEO: Patrik Děrgel hrál v neděli sám sebe! Poznali jste ten moment ve V.I.P. vraždách?

 

 

 

Detektiv Beran si už na svou trpěnou “parťačku” spisovatelku Klaudii pomalu zvyká.

V.I.P. vraždy na Prima PLAY: S ex v posteli, špinavá vražda i herec Měcháček v pleťové masce

 

 

Vrchní komisař Tomáš Beran. Frajer, samostatný, postaví se čelem i vrahovi, ale proč pořád bydlí u maminky?

VIDEO: Nebojsa a frajer Beran žije v mamahotelu! Někde je chyba?

V.I.P. vraždy: Jarmila Beranová, maminka - Obrázek 3

VIDEO: Maminka tak trochu na vraždu. Tohle Beran fakt nechtěl Klaudii prozrazovat

 

(schneidy)

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!