VIDEO Jitka Sedláčková, maminka Berana z V.I.P. vražd: Vím, jak umím obtěžovat syna láskou

Její postava v oblíbeném seriálu V.I.P. vraždy patří k nejvýraznějším. Příjemná herečka Jitka Sedláčková v něm hraje ráznou a výřečnou maminku hlavního hrdiny Tomáše Berana (Patrik Děrgel). Pusťte si náš rozhovor ze seriálové kuchyně paní Beranové a dozvíte se, jak moc blízko má ke své postavě.
V.I.P. vraždy: Jarmila Beranová, maminka - Obrázek 1
V.I.P. vraždy: Jarmila Beranová, maminka - Obrázek 1
archiv FTV Prima

reklama

Jako maminka Beranová často zapomíná, že jejímu synovi už není patnáct, neadekvátně ho sekýruje, mluví mu do práce, na druhé straně mu ale fandí a je pyšná na jeho úspěchy.

Pro svého seriálového syna má známá herečka pochopení. A veliké, jak nám řekla. Sama totiž jednoho syna vychovala i v reálném životě. Stejně jako seriálový Tomáš, i ten její skutečný s ní stále žije doma.

Také svého třiadvacetiletého Filipa tolik sekýruje? Odpověď najdete v rozhovoru ve VIDEU v úvodu. Jitka Sedláčková v něm také prozrazuje, jak dalece bude její postava řídit vyšetřování mordparty, v níž její seriálový Tomáš pracuje.

Další díl seriálu V.I.P. vraždy uvidíte opět v neděli ve 20.15 na Primě

Teď se ještě podívejte na dalším VIDEU, jak Tomáš se svojí maminkou malovali byt.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

V.I.P. vraždy (7) - A je vymalováno
V.I.P. vraždy: Jarmila Beranová, maminka - Obrázek 3

VIDEO: Maminka tak trochu na vraždu. Tohle Beran fakt nechtěl Klaudii prozrazovat

(schneidy)

 

 

 

Pro svého seriálového syna má známá herečka pochopení. A veliké, jak nám řekla. Sama totiž jednoho syna vychovala i v reálném životě. A stejně jako seriálový Tomáš, i ten její skutečný s ní stále žije doma.

Také svého třiadvacetiletého Filipa tolik sekýruje?

reklama

reklama