VIDEO: Maminka tak trochu na vraždu. Tohle Beran fakt nechtěl Klaudii prozrazovat

Paní Beranová, maminka detektiva Tomáše Berana, je místy skutečně roztomilá. Podívejte se na našem VIDEU v úvodu, jak pěkně si popovídala se spisovatelkou Klaudií. Na její obhajobu dodáváme: Copak mohla tušit, že Klaudie je kromě psaní kriminálních románů, také studovaná psycholožka!
V.I.P. vraždy: Jarmila Beranová, maminka - Obrázek 3
V.I.P. vraždy: Jarmila Beranová, maminka - Obrázek 3
archiv FTV Prima

reklama

Jarmila Beranová, kterou v seriálu tak věrohodně hraje Jitka Sedláčková, je vášnivou čtenářkou detektivek. Zbožňuje romány Klaudie a je její velkou fanynkou.

Více zajímavostí a perliček z natáčení najdete na FB seriálu VIP vraždy TADY

Není divu, že když známá spisovatelka zazvonila na dveře bytu, hned se jí láskyplně ujala – jako vážené návštěvy, jako by ji už léta znala. Odvysílané díly seriálu V.I.P. vraždy si celé můžete pustit také ONLINE na Prima PLAY

Zatímco nic netušící detektiv Beran ještě vyspával ve svém pokoji, jeho maminka už stihla Klaudii vylíčit vše z jeho života, a to už od mateřské školky.

Je velmi výřečná, do všeho se pouští s vervou a nadšením. Synovi poskytla dočasně bydlení ve svém bytě v jeho bývalém dětském pokojíčku a je ráda, že ho má zpátky doma.

Na jeho výchovu byla sama. Jako svobodná matka je na něj přísná, ale nade vše ho zbožňuje a fandí mu. Na svého Tomáška je ve skutečnosti pyšná.

Tato maminka musí mít vždycky pravdu! Jen často zapomíná, že Beranovi už není patnáct a občas ho neadekvátně sekýruje:-)

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

V.I.P. vraždy (2) - Maminka v akci

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!