VIDEO: Nebojsa a frajer Beran žije v mamahotelu! Někde je chyba?

Na první pohled by seriálový hrdina Tomáš Beran zaručeně neměl nouzi o partnerky. Která slečna by ho nechtěla? Na obzoru přitom žádná a maminku rozhodně nehledá: „Tu už jednu mám.“ Určitě vám také neuniklo, že vrchní komisař Beran se ještě té pomyslné maminčiny sukně nepustil.
Vrchní komisař Tomáš Beran. Frajer, samostatný, postaví se čelem i vrahovi, ale proč pořád bydlí u maminky?
Vrchní komisař Tomáš Beran. Frajer, samostatný, postaví se čelem i vrahovi, ale proč pořád bydlí u maminky?
archiv FTV Prima

reklama

Jak to tedy s mladým a nebojácným hochem, kterého v seriálu skvěle hraje herec Patrik Děrgel, je. Je maminčin mazánek, nebo samostatný drsňák? No možná by mohl být obojí, ale to obvykle v běžném životě dohromady neladí.

Další premiérový díl detektivního seriálu V.I.P. vraždy vysíláme opět v neděli ve 20.15 na Primě.

Podívejte se na momenty ze života Tomáše Berana v našem EXTRA VIDEU a posuďte sami, kde asi bude pravda. Prozradíme, že jeho nová a vlastně nechtěná parťačka, spisovatelka Klaudie Wolfová, mu ve všech ohledech věří. Dokonce víc, než policejní psycholog! Koukněte se níže:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

V.I.P. vraždy – Beran nebo maminčin mazanánek

VIDEO

Beran není sám. Mamahotelů funguje ve světě na statisíce

Takových „dětí“, které ač již mají vlastní příjmy, stále žijí s rodiči, aniž by se podílely na chodu domácnosti stále přibývá. Převažují mezi nimi muži, podle odhadů jde celkem nejméně o půl milionu lidí ve věku 20–30 let.

Těch, kteří bydlí doma u rodičů i po pětadvacátých narozeninách, je nejvíce na Slovensku (56,6 %), hned za nimi se drží Bulhaři a Řekové (s 52,8 % a 51,6 %). Třetí jsou v počtu „mamánků“ Maďaři a Poláci (43 % a 43,2 %).

Podle dostupných statistik jsou na tom v osamostatňování nejlepší v severských státech (Švédsko, Norsko, Finsko – přibližně kolem 4 %, v Dánsku vedou s 1,8 %), Česko se s počtem obyvatelů takových mamahotelů nachází zhruba někde ve středu celého spektra.

Psychologové zastávají názor, že na vině setrvávání doma v případě mužů jsou matky. Od stěhování takové přerostlé synky odrazuje fakt, že přijdou o sice někdy dotěrnou, ale vždy zaručenou péči maminky. A pak by také museli začít něco platit a už by tolik neuspořili pro vlastní potřebu a koníčky.

Hlasujte v anketě, jak si myslíte, že to s Beranem ve skutečnosti opravdu je.

(schneidy)

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!