VIDEO: Patrik Děrgel tentokrát sám za sebe. Jako Hamlet z hokejové branky v Show Jana Krause

Umělec Patrik Děrgel, kterého jste si oblíbili v seriálu V.I.P. vraždy, se představí v premiéře dalšího dílu Show Jana Krause. Vysíláme ho ve středu 27. dubna ve 21.35 na Primě.
Show Jana Krause 27.4.2016 - Obrázek 1
Show Jana Krause 27.4.2016 - Obrázek 1
archiv Prima

reklama

Prvním hostem, který dnes přichází ke zpovědi u Jana Krause, je mladý, talentovaný herec Patrik Děrgel, který se před studiem herectví nejdříve na konzervatoři v Ostravě a poté na pražské DAMU aktivně věnoval hokeji. Byl brankařem. 

„Během studia na DAMU jsem začal hrát ve Švandově divadle a také jsem měl nějaké role ve filmu, což se na škole moc nelíbilo, takže jsem ji nedodělal. Stačil jsem si jen čuchnout, ale bylo to super,“ říká herec, který je v současnosti členem souboru ND v Praze, a dodává: „Nechci dávat nikomu žádný návod, jako že to jde i bez DAMU, protože si myslím, že je to potřeba.“

VIDEO

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Herec Patrik Děrgel v SJK

Za dob svého působení ve Švandově divadle se proslavil především rolí Hamleta, za niž dostal Cenu Alfréda Radoka a byl nominován i na Cenu Thálie. „Byl jsem z toho hodně nervózní. Když přijdete a vidíte Hamlet – Patrik Děrgel… A pak se setkáváte s takovými těmi reakcemi: tak vy teď zkoušíte toho Hamleta, no na to já radši ani nepůjdu, já si to nechci kazit, já jsem viděl Němce a to byla pecka,“ vzpomíná Patrik, na něhož Jan Kraus prozradí, že by se měl již brzy stát otcem. „Čím víc se to blíží, tím víc se těším,“ svěřuje se umělec.

Show Jana Krause 27.4.2016

Show Jana Krause: Hamlet z hokejové branky, obávaná novinářka a exkluzivní dohazovačka

 

 

moderátor nového pořadu Comedy Club, který startuje 25.dubna na Prima Comedy Centra

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!