VIDEO Sympaťák Děrgel postrachem žen? Na Velikonoční pondělí vytahuje na holky…

Herce Patrika Děrgela, pro diváky Primy nyní hlavně komisaře Berana ze seriálu V.I.P. vraždy, ženy a dívky zbožňují. Určitě by se nebránily, kdyby v pondělí zazvonil s pomlázkou právě u jejich dveří. To ale ještě netuší, čím bývá herec na koledu vyzbrojen! Žádného velikonočního "Beránka" nečekejte.
Patrik Děrgel – kpt. Tomáš Beran. Mladý a sebevědomý vrchní komisař z oddělení vražd, trochu drzý rebel, mladicky urputný a prchlivý, odvážný, ale bez pudu sebezáchovy.
Patrik Děrgel – kpt. Tomáš Beran. Mladý a sebevědomý vrchní komisař z oddělení vražd, trochu drzý rebel, mladicky urputný a prchlivý, odvážný, ale bez pudu sebezáchovy.
archiv FTV Prima

reklama

Je mu sedmadvacet, věnuje se tradičnímu řemeslu – herectví. Jak dalece se ale mladý a talentovaný herec z Bohumína drží našich národních tradic, jak tráví Velikonoce? Možná vás jeho odpověď na videu překvapí. Nejenže i Patrik Děrgel vyráží na klasickou koledu, navíc vybaven speciální pomlázkou, kterou mu před léty upletl děda.

O co jde a proč se jeho návštěvy dívky na Ostravsku spíše bály, to si pusťte v našem povídání ze šatny Švandova divadla, kde Patrik momentálně vystupuje v Hamletovi. Mimochodem, za hlavní roli v tomto rodinném dramatu skandinávského ražení získal před dvěma léty od divadelních kritiků cenu v kategorii Talent roku při udílení Cen Alfréda Radoka.

Na Patrika Děrgela, ale i na další hrdiny detektivního seriálu V.I.P. vraždy se můžete těšit opět v neděli ve 20.15 na Primě.

Co bude komisař Beran vyšetřovat tentokrát? Podívejte se na upoutávku na sváteční neděli:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

V.I.P. vraždy (8) - upoutávka

 

(schneidy)


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!