Vraždy v Midsomeru a prokletí deváté symfonie v úterý na Primě

Výhra nemusí být vždy pozitivní! To zjistí mladý houslista, výherce prestižní hudební soutěže, který se stane předmětem zájmu inspektora Barnabyho a seržanta Wintera v další epizodě Vražd v Midsomeru.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vraždy v Midsomeru XIX (6) - upoutávka

reklama

Další účastníci mají totiž pochybnosti o tom, zda zvítězil ten pravý, cenu měl podle nich i veřejnosti získat jiný nadaný student. Hlavní výherce soutěže je poté nalezen mrtvý. Uškrcený strunou od houslí. A jeho cena, housle Stradivarius, je fuč.

Protože se houslista právě chystal uvést svou devátou symfonii, objeví se fámy o prokletí devátých symfonií, podle nichž bývá právě devátá symfonie v historii klasické hudby tou poslední, kterou skladatel uvede a po jejímž dokončení obvykle umírá. Barnaby nicméně tuší, že to nebude prokletí, co způsobilo vraždu.

Sáhl po vražedné struně zhrzený sok? Nebo je snad na vině nedořešený vztah mrtvého se svým otcem? Či měl někdo zájem na to získat speciální „stradivárky“ a neštítil se kvůli nim ani vraždit?

Prokletí deváté symfonie
Autor: ITV Pic/Mark Bourdillon Prokletí deváté symfonie

Všimněte si

V epizodě společně hrají James Fleet a Simon Callow, kteří se na obrazovkách společně již objevili, a to i v u nás známém snímku Čtyři svatby a jeden pohřeb s Hugh Grantem a Andie MacDowell v hlavních rolích.

Vraždy v Midsomeru sledujte v úterý od 20.15 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!