Vraždy v Midsomeru na kriketovém hřišti bude řešit inspektor Barnaby

Roztleskávačky jsou nadšené, když hlavní hvězda kriketového týmu Lower Pamling Panthers Leo Henderson vyhraje zápas a vítězně tak zakončí jízdu svého týmu semifinálovým zápasem na proslaveném jednodenním turnaji. Později téhož dne je ale Leo nalezen mrtvý. Ubitý kriketovými míčky!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vraždy v Midsomeru XIX (3) - upoutávka

reklama

Na kriketovém hřišti se Barnaby ku svému překvapení opět setká se svým bývalým kolegou, inspektorem Benem Jonesem. Ten se ovšem představuje jako Leův spoluhráč Jim Morris a varuje Barnabyho, aby jeho skrytou identitu neprozradil. Od přátel mrtvého se Barnaby dozvídá, že rychlý kriketový turnaj nemají zdaleka v oblibě všichni. Například členové městské rady John Beachwood a Germaine Troughton plánují hlasování o tom, zda bude turnaj pokračovat i v následujících letech.

Nejasný původ financí i finanční problémy

Barnabyho vyšetřování poněkud zmate i objev velkého množství peněz, které si Leo uschoval. Měl snad finanční problémy? A proč se někdy snažil vyloupit dům Melanie, vdovy po Leovi?

Vraždy v Midsomeru - Poslední odpal 2
Autor: ITV Pic/Mark Bourdillon Vraždy v Midsomeru - Poslední odpal 2

Nový kapitán týmu Fitz Theara, který podle vyjádření ostatních bere úplatky a ovlivňuje výsledky zápasů, je další obětí nelítostného vraha. Barnaby se konečně dozvídá, jakou roli hraje Ben Jones v utajení – snaží se přijít na kloub „cinknutým“ zápasům. Právě ty by také mohly být příčinou Leova nově (a pravděpodobně tajně) nabitého majetku a zároveň finančních obtíží organizátora turnaje. Protože se Ben Jones nejen dozvídá pravdu o machinacích, ale stává se také nejlepším hráčem týmu, je najednou v ohrožení života i on sám.

Povede se Barnabymu zachránit život dávnému příteli a objasnit brutální vraždy? Dívejte se na Vraždy v Midsomeru v úterý od 20.15 na Primě.

Jason Hughes opět ve Vraždách v Midsomeru

Postava seržanta Bena Jonese, kterého hraje Jason Hughes, se naposledy ve Vraždách v Midsomeru objevila v 15. sérii. Nyní v 19. sérii se vrací již povýšen na pozici inspektora. Herce Hughese to velmi potěšilo. Ještě víc ho ale potěšilo, že jeho nová role souvisí se sportem, který sám nejvíce miluje – s kriketem. Ještě než se začal věnovat hraní byl totiž úspěšným hráčem kriketu!

Jason Hughes
Autor: ITV Pic/Mark Bourdillon Jason Hughes

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!