Bolí vás klouby? Vyrobte si pampeliškovou mast!

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Už naše babičky znaly účinky přírodních preparátů
Už naše babičky znaly účinky přírodních preparátů
archiv FTV Prima

reklama

Lidový koumák i seriózní rádce Láďa Hruška poradí, jak vyhnat moly ze všech škvír a koutů jen s tím, co máte běžně doma. Pro děti Láďa připraví vynikající lízátka ze sušenek, která si zamilují i dospělí – kdo by totiž neměl rád krásně nazdobené sušenky s lískooříškovým krémem? S panem Mirkem ukáže vychytaná zahradní kamínka ze starého ráfku, která spolehlivě zahřejí v chladnějších letních večerech, a ještě si na nich ugrilujete třeba výborné bramborové placky.

Děti rády kreslí, proto ocení tabuli na kreslení
Autor: archiv FTV Prima Děti rády kreslí, proto ocení tabuli na kreslení

Láďa dále předvede vychytávku, která prodlouží životnost kabelů. Vyrobí i pampeliškovou mast na bolavé klouby a detoxikační hubnoucí nápoj, abychom všichni vypadali skvěle do plavek. Zítra je Den dětí, takže Láďa se pustí do výroby vychytané tabule na kreslení. A protože myslí na všechno, přidá i návod na výrobu domácí křídy. Na závěr připraví vynikající domácí tvarohové nanuky za pár kaček.

Blíží se Den dětí, připravte jim domácí tvarohové nanuky
Autor: archiv FTV Prima Blíží se Den dětí, připravte jim domácí tvarohové nanuky

Sledujte v neděli 31. května 2020 ve 13.10 na Primě!

reklama

reklama