Doma vyrobené brikety ušetří náklady za topení

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, rádi chutně a zdravě vaříte, využíváte domácí i venkovní rostliny pro jejich léčebné schopnosti, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Domácí brikety zahřejí i ušetří peníze
Domácí brikety zahřejí i ušetří peníze
archiv FTV Prima

reklama

Láďa navštíví kutila s vychytávkou doslova k nezaplacení. Pan Milan má totiž recept na domácí výrobu briket ze starého papíru a pilin, za které nedáte ani korunu! Kdo by nemiloval vůni vanilky. Věděli jste ale, že její lusky mají celou řadu léčivých účinků? Pokud letos chcete vyzkoušet nový druh cukroví, jistě oceníte recept paní Ivanky na falešné podvodnice. V dílně se Láďa pustí do výroby opravdu netradiční budky pro ptáky, a to ze staré boty!

Podvodnice jsou tradiční vánoční cukroví
Autor: archiv FTV Prima Podvodnice jsou tradiční vánoční cukroví

Jako obvykle nebudou chybět ty nejlepší výtvory a výpěstky od diváků v Poště po Láďu. Divačka Věra se podělí o svůj návod, jak oživit staré věci do Provence stylu pomocí decoupage z rýžového papíru. Na závěr přijde super jednoduchý recept, a to na božské špagety z jednoho hrnce, hotové už za 15 minut.

Špagety jsou jako rychlá večeře ideální
Autor: archiv FTV Prima Špagety jsou jako rychlá večeře ideální

Sledujte v neděli 13. listopadu 2022 ve 13.10 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!