Jablečný ocet má zázračné účinky a můžete si ho vyrobit i doma

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, rádi chutně a zdravě vaříte, využíváte domácí i venkovní rostliny pro jejich léčebné schopnosti, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Jablečný ocet umí zázraky
Jablečný ocet umí zázraky
archiv FTV Prima

reklama

První listopadové Vychytávky představí velmi šikovného amatérského truhláře, který je jinak lékařem, a ukáží jeho vlastnoručně vyrobený vychytaný nábytek. Láďova domácí lékárna vás seznámí s úžasnými účinky jablečného octa, který zharmonizuje náš trávicí trakt, má protizánětlivé účinky, podporuje hubnutí a mnoho dalšího. Do pražského Karlína se Láďa vydá za divačkou Mílou na její netradiční závin s játry

Upcyklujte starý šuplík a rám obrazu
Autor: archiv FTV Prima Upcyklujte starý šuplík a rám obrazu

V dílně se Láďa pustí do výroby poličky ze starého šuplíku a rámu od obrazu. Chybět nebude oblíbená Pošta pro Láďu, plná těch nejlepších diváckých výrobků a výpěstků. Divačka Jana ukáže své „ňuňánky“ – hadrové panenky vlastní výroby ze starých látek, punčocháčů a oblečení. Na závěr opět přijdou recepty, tentokrát na sváteční velejemný jablečný perník.

Vyzkoušejte recept na velejemný perník
Autor: archiv FTV Prima Vyzkoušejte recept na velejemný perník

Sledujte v neděli 6. listopadu 2022 v 13.05 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!