Jak na pesto z medvědího česneku? Prozradíme v pořadu Vychytávky Ládi Hrušky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Vychytávky Ládi Hrušky: jak zpracovat medvědí česnek a vyrobit z něj pesto
Vychytávky Ládi Hrušky: jak zpracovat medvědí česnek a vyrobit z něj pesto
archiv FTV Prima

reklama

Připravme se i na stinnou stránku teplých měsíců – s Láďovou úvodní vychytávkou odstraníme z kůže klíšťata raz dva. Domácí koktejl z černého piva a zázračné peruánské macy nám dodá energii, a dokonce prý zpomalí stárnutí! Oprášíme recept našich babiček na vynikající bramborové placky s povidly a mákem. Na dovolenou u moře si možná ještě chvíli počkáme, nicméně relaxační koupel s mořskou solí si můžeme dopřát již nyní. Dozvíme se, jak zpracovat medvědí česnek a vyrobit si z něj chutné pesto.

Vychytávky Ládi Hrušky: koktejl z černého piva a macy nám dodá energii
Autor: archiv FTV Prima Vychytávky Ládi Hrušky: koktejl z černého piva a macy nám dodá energii

Pokud přemýšlíte o nějakém originálním dárku, vaše očekávání určitě splní vychytaná svíčka s fotografií. Kutil Radek Svozil se pochlubí svým vynálezem – dvouřádkovou sazečkou brambor. Abychom si udrželi pořádek na psacím stole, vyrobíme si z lahví od aviváže perfektní pořadače na dokumenty. A na závěr se pustíme do takřka alchymistického míchání mátového likéru podle Ládi Hrušky.

Sledujte v neděli 13. května ve 12.50 na Primě

Prima Nápady

Více nápadů a vychytávek najdete ZDE

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!