Jak na to, aby se těsto nelepilo na váleček prozradíme v pořadu Vychytávky Ládi Hrušky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Vychytávky Ládi Hrušky: jak na to, aby se těsto nelepilo na váleček
Vychytávky Ládi Hrušky: jak na to, aby se těsto nelepilo na váleček
archiv FTV Prima

reklama

Ve své úvodní vychytávce nám tentokráte Láďa prozradí, jaké divy dokáže popel. Kutil Pavel Zeman nám pomůže postavit praktický příruční přístřešek na dřevo ve tvaru pyramidy, ve kterém budeme mít uskladněné rychlé podpalové dřevo. Rozpomeneme si na chuť skvělého a všemi generacemi oblíbeného dortu Míša. A když už budeme u vaření, vzkřísí Láďa také jednu osvědčenou radu našich babiček, díky které se nebude při válení těsto lepit na váleček. Na upoutávku se můžete podívat zde:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vychytávky Ládi Hrušky 2018 (29) - upoutávka

Pozornost budeme věnovat i vánoční výzdobě a vyrobíme si vychytanou vánoční dekoraci, kterou nikde nekoupíte – vánoční vílu ze staré krejčovské panny. S odborníkem se poradíme o tom, jak co nejlépe a nejefektivněji vyzrát na generální předvánoční úklid domácnosti. K doplňkům v přírodním stylu dnes přidáme originální šatní ramínka. Okouknout stylové bydlení a nechat se jím inspirovat zajel tentokráte Láďa do samého srdce Českého ráje.

Vychytávky Ládi Hrušky: upečte si neodolatelnou ořechovou bábovku
Autor: archiv FTV Prima Vychytávky Ládi Hrušky: upečte si neodolatelnou ořechovou bábovku

Letošní bohatá úroda vlašských ořechů nahrává tomu, abychom si upekli neodolatelnou ořechovou bábovku. A abychom ji nejen dobře upekli, ale také vyklopili z formy, dozvíme se na závěr ještě jednu babičkovskou radu.

Sledujte v neděli 18. listopadu ve 12.50 na Primě!

Prima Nápady

Více nápadů a vychytávek najdete ZDE

reklama

reklama