Jak udělat neposedné květináče? Prozradíme v pořadu Vychytávky Ládi Hrušky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Vychytávky Ládi Hrušky: kaskádovitě uspořádané neposedné květináče podle Ládi Hrušky
Vychytávky Ládi Hrušky: kaskádovitě uspořádané neposedné květináče podle Ládi Hrušky
archiv FTV Prima

reklama

Tentokráte má pro nás Láďa na úvod vychytávku, která se bude v tuto dobu opravdu hodit a pomocí které vyženeme mravence ze svých domácností. V rubrice Prima NÁPADY nám Pavel Zeman ukáže, jak z toho, co máme k dispozici, postavit vysněný zahradní domeček pro děti. Upečeme si sváteční plněné rohlíčky ze sádlového těsta podle moravského receptu z rodinného stříbra. Květiny mají pozitivní vliv na naši mysl, a proto si vyrobíme stropní minizahrádku z umělých květin, která nás bude udržovat celoročně v dobrém rozmaru.

Vychytávky Ládi Hrušky: Potřebujete dobrého hlídače? Založte si chov pávů.
Autor: archiv FTV Prima Vychytávky Ládi Hrušky: Potřebujete dobrého hlídače? Založte si chov pávů.

Potřebujete dobrého hlídače do zahrady? Založte si chov pávů. Nadšeným zahradníkům, kteří ovšem mají málo místa, se určitě budou líbit kaskádovitě uspořádané neposedné květináče podle Ládi Hrušky. Pokud se už nechcete trápit s dennodenním čištěním vody a lovením napadaného smetí, inspirujte se jednoduchým a levným zastřešením svého bazénu. Naučíme se úhledně a úsporně poskládat cvičební úbor. A na závěr si pochutnáme na božskému bůčku z jednoho pekáčku, podlévaném černým pivem.

Sledujte v neděli 27. května ve 12.40 na Primě

Prima Nápady

Více nápadů a vychytávek najdete ZDE

reklama

reklama