Jak upéct tradiční máslovou vánočku? Dozvíte se v pořadu Vychytávky Ládi Hrušky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Vychytávky Ládi Hrušky: tradiční recept na máslovou vánočku
Vychytávky Ládi Hrušky: tradiční recept na máslovou vánočku
archiv FTV Prima

reklama

Ještě než nastane ten dlouho očekávaný Štědrý den a slavnostní večeře s kaprem a bramborovým salátem, poradí nám Láďa, jak zmírnit rybí zápach při smažení. Pokud stále ještě přemýšlíte, čím obdarovat své milované prarodiče, může vám být inspirací Láďův vlastnoručně vyrobený dárek pro babičku a dědu. Skleněné ozdoby na stromeček jsou velice křehké, a tak není divu, že se každý rok nějaká z nich rozbije. Minimalizujte škody s vychytávkou na jejich uskladnění a vyrobte si do zásoby své vlastní látkové ozdoby. Můžete se začít připravovat už i na oslavu konce roku a zhotovit si veselou silvestrovskou party čelenku. O klid, mír a ochranu vašeho domova se zase postará vánoční skřítek z chvojí.

Vychytávky Ládi Hrušky: o ochranu vašeho domova se postará vánoční skřítek z chvojí
Autor: archiv FTV Prima Vychytávky Ládi Hrušky: o ochranu vašeho domova se postará vánoční skřítek z chvojí

V posledním letošním díle dojde samozřejmě i na pečení. Láďa nám prozradí tradiční recept na máslovou vánočku, při jejímž pletení se prý muselo mlčet a při kynutí nesměly děti skákat, a také na výtečná a křehká Masarykova kolečka. Na závěr se dozvíme, kdo se stal výhercem soutěže o nejvychytanější recept z rodinného stříbra a své vítěze má už i soutěž o Prima kutila.

Sledujte v neděli 16. prosince ve 13.05 na Primě

Prima Nápady

Více nápadů a vychytávek najdete ZDE

reklama

reklama