Jak vyrobit dětem za pár sekund roztomilého medvídka z ručníku

Že nevíte, co je to tekutý štrúdl? Nevadí, Láďa vám to prozradí. Nezapomeňte se dívat na oblíbený pořad Vychytávky Ládi Hrušky.
Hračky z ručníku
Hračky z ručníku
FTV Prima

Láďa začne jednoduchou vychytávkou, jak zabránit tomu, aby vám psi počurávali stromky. Pan Jiří si doma proti psímu počurávání i proti krtkům vybudoval neskutečně vychytané záhony, ke kterým se nemusí ani ohýbat! A ještě je jejich součástí kompostér. Decoupage neboli ubrouskování promění běžný nevzhledný květináč v téměř umělecký skvost. Co je to tekutý štrúdl, na který si pan Míra střeží recept jako oko v hlavě? Dozvíte se také, jak zrestaurovat terasu snadno a rychle, aby byla připravená na jarní a letní grilování.

Vychytané záhony Foto: Vychytané záhony, Foto: FTV Prima

Poloztrouchnivělý pařez nepalte! Raději z něj podle Láďova návodu vykouzlete pohádkovou dekoraci. A u pohádek ještě zůstaneme, protože paní Dana vyrobila pro svou vnučku opravdový domeček z palet jak pro princezničku. A pokud vaše děti smutní, že domeček nemají, můžete jim za pár sekund vyrobit alespoň nového medvídka – z ručníku!

Ovesné bramboráčky Foto: Ovesné bramboráčky, Foto: FTV Prima

A nakonec si nenechte jít další z Láďových zdravých receptů, po kterých se ale budete olizovat až za ušima – bramboráky z ovesných vloček!

Sledujte 9. dubna ve 12.50 na Primě

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama