Jak vyrobit nanuky pro psy? Recept vám prozradí Láďa Hruška

Zanedlouho už tu bude tolik očekávávané léto. V horkých dnech se rádi osvěžíme nějakou tou chladivou pochoutkou, a protože i našim psím mazlíčkům je v létě teplo, vyrobí Láďa speciální nanuky pro psy. Nezapomeňte se dívat na oblíbený pořad Vychytávky Ládi Hrušky.
Pochoutka pro pejsky
Pochoutka pro pejsky
FTV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na odřeniny i bodnutí hmyzem najdete na každé louce jitrocel, který rychle pomůže od bolesti. Více než padesát druhů hus chová na zahrádce paní Ivana. A ukáže vám například i to, jak z husích brků vyrobit mazačky neboli mašlovačky. Mrože, tedy dezert s příchutí této zmrzliny, peče dle rodinného receptu paní Petra. Čajová svíčka sice doma vytvoří romantickou atmosféru, ale její horký kalíšek i pěknou neplechu. Láďa proto vyrobí originální nehořlavou peřinku pod čajovou svíčku, která váš nábytek spolehlivě ochrání.

Chov hus
Chov hus
FTV Prima

Doslova psí kusy umí akrobatické duo Casey a Amy, parádně vycvičení psi paní Moniky. Sekání trávy je často zdlouhavá práce, obzvláště kolem obrubníků. Ukážeme skryté plastové obrubníky, které vám ušetří hodiny práce a nezničí vaši sekačku. Řízečky z trouby podle Láďova receptu budete milovat. A navíc je v troubě vůbec nebudete muset hlídat.

Sledujte v neděli 28. května ve 12.40 na Primě

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama