K adventu patří adventní kalendář, Láďa má hned dva návody

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Pokud ještě nemáte adventní kalendář, vyrobte si ho!
Pokud ještě nemáte adventní kalendář, vyrobte si ho!
archiv FTV Prima

reklama

Sváteční čas první adventní neděle zpříjemní Vychytávky Ládi Hrušky jednoduchým návodem na vychytané občerstvení pro mikulášskou návštěvu. Se začátkem prosince je čas i na adventní kalendář. Pokud žádný nemáte, můžete si ho snadno vyrobit doma – přineseme hned dva vychytané návody. Na sváteční návštěvy u rodiny se bude hodit i originální dárek v podobě lahve v kabátku a všechny kutily potěší i organizér do dílny z prkýnek a starého pásku.

Do dílny se bude hodit šikovný organizér
Autor: archiv FTV Prima Do dílny se bude hodit šikovný organizér

Z rodinného stříbra představíme perníkový dort s mikulášskými čepicemi od paní Andrejky. Láďa ale nezůstane pozadu a ukáže i své vlastní vychytané čepičky, po kterých se budete olizovat až za ušima. V rámci předvánočního úklidu se vám jistě bude hodit trik na skládání kalhot a triček do úhledných komínků. Na závěr samozřejmě přijde i Láďův recept, tentokrát na nejvychytanější a nejjednodušší litou palačinku.

Potěšte návštěvu mikulášským občerstvením
Autor: archiv FTV Prima Potěšte návštěvu mikulášským občerstvením

Sledujte v neděli 29. listopadu ve 13.15 na Primě!

reklama

reklama