Kutil Daniel vyrobil pro své rodiče traktůrek

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Traktůrek Pepíno zvládne šestnáct rychlostí dopředu
Traktůrek Pepíno zvládne šestnáct rychlostí dopředu
archiv FTV Prima

reklama

Šikovného pomocníka vyrobil kutil Daniel pro své rodiče – traktůrek Pepíno zvládne šestnáct rychlostí dopředu a využijete ho v lese i na zahrádce. Kalísie voňavá vám doma pomůže na žaludeční vředy i problémy s močovým měchýřem – nejúčinnější bude snadno vyrobená tinktura z jejího oddenku. Léčivé jsou však i její listy. K Velikonocům patří neodmyslitelně i celá řada dobrot. Kromě beránka jsou to také tradiční jidáše – paní Ivanka na ně má vychytaný recept.

Na zahradu se budou hodit velikonoční zajíčci
Autor: archiv FTV Prima Na zahradu se budou hodit velikonoční zajíčci

Krásnou dekorací nejen do zahrady budou vychytaní velikonoční zajíčci z dřevěných koláčů podle Láďova návodu. Menší, zato originální dekoraci ze skořápek od vajec, kterou ozdobíte stůl či dveře, předvede paní Lucie. A na závěr samozřejmě dojde i na Láďův recept, tentokrát na výborný oběd pro celou rodinku z jednoho pekáče – královské řízky.

Ze skořápek můžete vyrobit věnec na stůl či dveře
Autor: archiv FTV Prima Ze skořápek můžete vyrobit věnec na stůl či dveře

Sledujte v neděli 28. března ve 13.15 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!