Kutil Pavel vyrábí sovičky z vyhozeného kovového šrotu

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Z kovošrotu můžete vyrobit třeba postavu sovičky
Z kovošrotu můžete vyrobit třeba postavu sovičky
archiv FTV Prima

reklama

Kutil Pavel ukáže v dalším díle Vychytávek své sovičky vyrobené z vyhozeného kovošrotu. Láďova domácí lékárna se zaměří na rostlinku, která vám doma vyčistí vzduch cobydup – jmenuje se zelenec. O recept na rodinné stříbro na talíři v podobě houbové polévky s drobením a vyškvařeným máslem se podělí pan Leoš. V kuchyni potřebujeme mít po ruce spoustu věcí – od různých vařeček po utěrky a chňapky. Láďa proto poradí, jak si ze starých plecháčků vyrobit vychytaný držák na všechny tyto nezbytnosti.

Rostlina zelenec umí vyčistit vzduch
Autor: archiv FTV Prima Rostlina zelenec umí vyčistit vzduch

Hraček pro čtyřnohé kamarády není nikdy dost. Láďa se pustí do výroby hned dvou – přetahovadla ze starého fleesu na zlepšení fyzičky vašeho psího mazlíčka a čichacího koberečku z deky a staré rohožky, u kterého pejsek bude muset zapojit pro změnu hlavu. A to nejlepší na konec – Láďa se podělí o svůj recept na dokonalé pivní palačinky.

Přetahovadlo ze starého fleesu zlepší fyzičku vašeho psího mazlíčka
Autor: archiv FTV Prima Přetahovadlo ze starého fleesu zlepší fyzičku vašeho psího mazlíčka

Sledujte v neděli 21. března ve 13.05 na Primě!

reklama

reklama