Láďa Hruška poradí, jak si můžete nabrousit nůž bez brusky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Jak nabrousíte nože bez brousku?
Jak nabrousíte nože bez brousku?
archiv FTV Prima

reklama

Duben je tady a s ním vrcholí i velikonoční přípravy. Abychom byli na jarní úklid řádně zásobeni, vyrobíme si domácí univerzální čistič pomocí citrusových slupek a octa. V domácí pohotovosti Láďa představí, jak mít doma stále ostré nože i bez brusky. Vitamín B si doplníme drožďovou pomazánkou z dětství a poničené ruce po zimě zotavíme domácím zábalem od paní Radky. Prohlídneme si dechberoucí sbírku vějířů paní Dagmar, která čítá nad 450 úchvatných exemplářů. A protože Velikonoce jsou za dveřmi, nebude chybět ani vychytané barvení vajíček pomocí smažené cibulky nebo domácí hnojivo na jarní záhon, vyrobené ze zbylých skořápek.

Připravte si drožďovou pomazánku
Autor: archiv FTV Prima Připravte si drožďovou pomazánku

Abychom nezapomínali ani na naše mazlíčky, Láďa nám ukáže, jak na originální psí bar. No a pokud mazlíčka ještě nemáte, vydejte se s námi do kočičího útulku v pražských Modřanech, který jich má na rozdávání. Na závěr si připravíme rychlou sýrovou roládu, která potěší jakoukoli nečekanou návštěvu.

Na návštěvě v kočičím útulku
Autor: archiv FTV Prima Na návštěvě v kočičím útulku

Sledujte 5. dubna ve 13.05 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!