Láďa Hruška představí dalšího šikovného kutila

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Dokázali byste vyrobit si vlastní traktor jako pan Ivan?
Dokázali byste vyrobit si vlastní traktor jako pan Ivan?
archiv FTV Prima

reklama

Chcete mít celou zimu po ruce čerstvé bylinky? Láďa ukáže, jak je jednoduše uskladnit v mrazáku. Představíme šikovného kutila, pana Ivana, který si doma vyrobil vlastní traktor. Ukážeme i další retro vychytávku – jak znovu použít starou pilku, když z ní vyrobíte praktickou nástěnku. Láďa připraví vynikající čajové mojito, které vás přenese na letní prosluněnou pláž, a zároveň zahřeje. Z rodinného stříbra tentokrát přineseme recept pana Pepy na vynikající fazolový guláš.

Vyzkoušejte recept pana Pepy na fazolový guláš
Autor: archiv FTV Prima Vyzkoušejte recept pana Pepy na fazolový guláš

Vychytaný věšák na kabáty vyrobíte snadno z obyčejného dřevěného truhlíku a větví. A čepice a bundy si bude mít na Vánoce kam pověsit celá rodina. Láďa opět navštíví šikovného kováře Davida, za kterým se byl podívat už loni. Ten mu ukáže, co všechno od té doby vyrobil, a společně se pustí do výroby nože na dopisy. Na závěr Láďa uvaří zdravou „sekačku“ za pár kaček, která bude navíc s náplní.

Láďa s kovářem Davidem vyrobí nůž na dopisy
Autor: archiv FTV Prima Láďa s kovářem Davidem vyrobí nůž na dopisy

Sledujte v neděli 8. listopadu ve 13.15 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!