Láďa na výrobu poličky použije nepotřebná kuchyňská prkénka

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, rádi chutně a zdravě vaříte, využíváte domácí i venkovní rostliny pro jejich léčebné schopnosti, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Originální polička z kuchyňských prkének
Originální polička z kuchyňských prkének
archiv FTV Prima

reklama

Rubrika Šetříme s Láďou se tentokrát zaměří na zpracování tvrdých kůrek od sýrů, ze kterých vyrobíme vychytané dochucovadlo. Kutil Václav předvede svůj vlastnoručně vyrobený multifunkční pracovní stůl. Láďova domácí lékárna představí všechny výhody mrkve. Věděli jste, že pomáhá i s hojením drobných ran a dezinfikuje ústní dutinu? Vláďa z Čelákovic se tentokrát podělí o svůj recept na domácí špekáčky a ukáže i jejich výrobu.

Na návštěvě u kutila Václava
Autor: archiv FTV Prima Na návštěvě u kutila Václava

Pokud vám v kuchyni překáží stará krájecí prkénka, bude se vám hodit návod, jak si z nich snadno a rychle vyrobit stylovou poličku. Dojde samozřejmě i na poštu pro Láďu. Spolu s Radkou se Láďa vrhne na výrobu originálních romantických květináčů. Domácí špekáčky od Vládi přijdou ještě na konci dílu ke slovu – Láďa z nich v kuchyni vykouzlí extrarychlé utopence.

Romantické zdobené květináče
Autor: archiv FTV Prima Romantické zdobené květináče

Vychytávky Ládi Hrušky kromě oblíbených návštěv českých kutilů a žen kutilek, představování nejrůznějších léčivých rostlin, bylinek, ale i ovoce či zeleniny v Láďově domácí lékárně a receptů jak z diváckého Rodinného stříbra, tak přímo z Láďovy kuchyně nabídnou novou rubriku Šetříme s Láďou Hruškou.

Superrychlé utopence jsou skvělá pochoutka
Autor: archiv FTV Prima Superrychlé utopence jsou skvělá pochoutka

Sledujte v neděli 16. dubna 2023 v 13.10 na Primě!

reklama

reklama