Láďa opět nezklame! Překvapí nás víceúčelovým držákem na zahradní nářadí

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, rádi chutně a zdravě vaříte, využíváte domácí i venkovní rostliny pro jejich léčebné schopnosti, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Láďa vykouzlí ze starých dveří víceúčelový držák
Láďa vykouzlí ze starých dveří víceúčelový držák
archiv FTV Prima

reklama

Když se paní Libuška z Částkova u Uherského Hradiště pustí do práce, jako by jí všechno přímo kvetlo pod rukama. Nádhernými lidovými slováckými vzory totiž zdobí nábytek i každodenní předměty a Láďovi ukáže, jak na to. Blahodárný a zdraví prospěšný nápoj ze šafránu si vychutnáme v Láďově domácí lékárně a dozvíme se, v čem spočívá jeho léčebná síla. S Mírou Košnarem si, netradičně na ohni, připravíme babiččiny škubánky s mákem a bramborové placky.

Pochutnejte si na zdravém nápoji ze šafránu
Autor: archiv FTV Prima Pochutnejte si na zdravém nápoji ze šafránu

V Láďově dílně proměníme staré dveře na víceúčelový držák na zahradní nářadí. S šikovnou divačkou Katkou se naučíme vyrábět ze sušených kvítků zalitých v pryskyřici krásné šperky. Pochoutku ze zeleného zlata neboli špenátu si uvaříme podle Láďova rychlého a levného receptu na výtečné zelené palačinky.

I na ohni se dá chutně uvařit
Autor: archiv FTV Prima I na ohni se dá chutně uvařit

Navíc se dozvíme jméno vítězky soutěže Prima kutil – kategorie ženy.

Dozvíme se jméno vítězky soutěže
Autor: archiv FTV Prima Dozvíme se jméno vítězky soutěže

Sledujte v neděli 19. června 2022 v 12.55 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!