Láďa představí výrobu figurek, která má dlouhou tradici

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, rádi chutně a zdravě vaříte, využíváte domácí i venkovní rostliny pro jejich léčebné schopnosti, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Vyrobte si figurky podle starého receptu
Vyrobte si figurky podle starého receptu
archiv FTV Prima

reklama

Láďa přijede na návštěvu za divačkou Petrou, která dává nový punc starému nábytku a vyrobila si krásnou knihovnu ze staré sektorové skříně. Láďova domácí lékárna se tentokrát zblízka podívá na citron, který skvěle pomáhá na překyselení organismu. Na Vysočinu přijede Láďa za divákem Honzou, který se podělí o svůj recept na vynikající pečený guláš. V dílně pak Láďa vyrobí vychytaný věšák na ramínka.

Využijte léčivé síly citronu
Autor: archiv FTV Prima Využijte léčivé síly citronu

Chybět nebude Pošta pro Láďu, ve které ukáže dopisy a vychytávky od svých diváků. Paní Tatiana Láďovi ukáže výrobu figurek z vaty a škrobu, jejichž historie sahá až do viktoriánských časů. Na závěr se pak Láďa podělí o recept na fofrbuchtu kefírovku s lesním ovocem.

Upcyklujte starý sektorový nábytek
Autor: archiv FTV Prima Upcyklujte starý sektorový nábytek

Sledujte v neděli 9. října 2022 v 13.20 na Primě!

reklama

reklama