Láďa s Radkou vyrobí adventní věnce ve formách na pečení

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Ze staré formy na pečení si vytvořte adventní věnec
Ze staré formy na pečení si vytvořte adventní věnec
archiv FTV Prima

reklama

Už za týden bude první adventní neděle, Vychytávky se proto ponesou ve svátečním duchu.

Tekuté zlato na bolavé klouby, to je olivový olej ve spojení s citrónovou šťávou. Jen to vyzkoušejte sami. Unikátní sbírku polévkových mís ukáže paní Bedřiška a do jedné z nich spolu s Láďou rovnou uvaří cancourovou polévku. Vánoční sirup navodí doma tu správnou pohodovou atmosféru a chutnat bude velkým i malým mlsalům. Z rodinného stříbra paní Jaroslavy představíme krajovou opočenskou specialitu bramborku.

Ve Vychytávkách se dozvíte, co je to bramborka
Autor: archiv FTV Prima Ve Vychytávkách se dozvíte, co je to bramborka

Saně dřív nechyběly v žádné domácnosti, a dnes zase nechybí na žádné půdě. Pojďte jim spolu s Láďou dát nový celoroční kabát v podobě vychytané poličky ze saní. Spolu s Radkou se Láďa pustí do výroby adventních věnců ve formách na pečení. Na své si díky dnešnímu přijdou všichni, kdo dodržují bezlepkovou dietu nebo si jen hlídají linii, a to díky dýňovým špagetám s fofr rajčatovou omáčkou.

Štíhlou linii si udržíte s dýňovými špagetami s rajčatovou omáčkou
Autor: archiv FTV Prima Štíhlou linii si udržíte s dýňovými špagetami s rajčatovou omáčkou

Sledujte v neděli 22. listopadu ve 13.15 na Primě!

reklama

reklama