Láďa se pustí do přípravy skvělé pomazánky a la humr

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, rádi chutně a zdravě vaříte, využíváte domácí i venkovní rostliny pro jejich léčebné schopnosti, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Připravte si humří pomazánku bez humra
Připravte si humří pomazánku bez humra
archiv FTV Prima

reklama

Šikovný kovář David představí hned na začátek dalšího dílu svou přenosnou výheň, na které vyrobí s Láďou gril ze starého hasičáku. Domácí lékárna tentokrát představí fenykl – skvělého pomocníka na imunitu i zažívací potíže, především ve formě likéru. Do kuchyně se tentokrát Láďa vydá za svým soujmenovcem – divákem Láďou – a spolu se pustí do výroby domácí čabajky. Podzim je plný darů přírody – nejen těch jedlých, ale i těch dekorativních. A tak si příště v lese nasbírejte košík šišek a pusťte se do výroby roztomilé dekorace v podobě veverky.

Láďa představí ne tolik známý fenykl
Autor: archiv FTV Prima Láďa představí ne tolik známý fenykl

Spoustu inspirace od diváků pořadu ukáže i rubrika Pošta pro Láďu. Protože se blíží Halloween, vyrazí Láďa za kamarádkou Radkou a společně se pustí do vychytaného a netradičního zdobení dýní. Na závěr přijde jeden retro recept – na pomazánku s názvem falešný humr!

Šišky nevyhazujte, vyrobte si z nich veverku
Autor: archiv FTV Prima Šišky nevyhazujte, vyrobte si z nich veverku

Sledujte v neděli 23. října 2022 v 13.05 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!