Láďa se pustí do výroby designového stínidla

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, rádi chutně a zdravě vaříte, využíváte domácí i venkovní rostliny pro jejich léčebné schopnosti, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Designové stínidlo si vyrobíte jednoduše
Designové stínidlo si vyrobíte jednoduše
archiv FTV Prima

reklama

Kdo šetří, má za tři. Láďa tak ukáže, že v koši nemusí končit ani sklenice od kávy, a promění je na designové nádoby na skladování potravin. Představí kutila Eugena, který si z kovošrotu vyrobil skvělého pomocníka – ohýbačku na plech. V Domácí lékárně se podívá pod slupku jarní cibulce, ze které vyrobí chutné pesto. Na návštěvě u diváka Dana uvaří králičí srazy – plněné karbanátky z králičího mletého masa.

Upcyklujte staré džíny
Autor: archiv FTV Prima Upcyklujte staré džíny

V dílně Láďa předvede, jak udělat designové stínidlo na lampu z odpadní a vodovodní trubky. Chybět nebude jako vždy Pošta pro Láďu, plná nejlepších výtvorů a výpěstků od diváků. Paní Radana ukáže, jak vychytaně prodloužit život džínovým kalhotám. A na závěr Láďa ukáže recept na retro makovec bez vajec.

Upečte si makovec
Autor: archiv FTV Prima Upečte si makovec

Vychytávky Ládi Hrušky kromě oblíbených návštěv českých kutilů a žen  -kutilek, představování nejrůznějších léčivých rostlin, bylinek, ale i ovoce či zeleniny v Láďově domácí lékárně a receptů jak z diváckého Rodinného stříbra, tak přímo z Láďovy kuchyně nabídnou novou rubriku Šetříme s Láďou Hruškou.

Co s jarní cibulkou?
Autor: archiv FTV Prima Co s jarní cibulkou?

Sledujte v neděli 12. března 2023 v 13.00 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!