Láďa si tentokrát pro nás připraví smažené mozzarelly. Jsou skvělé a připravené vcukuletu

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, rádi chutně a zdravě vaříte, využíváte domácí i venkovní rostliny pro jejich léčebné schopnosti, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Smažené mozzarely chutnají dětem i dospělým
Smažené mozzarely chutnají dětem i dospělým
archiv FTV Prima

reklama

Láďa tentokrát vyrazí za kutilem Milanem, který mu ukáže své bugino-traktor-auto s názvem Oříšek. V Láďově domácí lékárně se tentokrát zaměříme na anýz, který obsahuje léčivé silice napomáhající uvolňování hlenu, a bude tak vyhledávaným pomocníkem v době podzimních nachlazení. Paní Ivana se podělí o svůj recept na voňavou tiramisovou roládu bez lepku. A v dílně se Láďa pustí do výroby květníku z kýble a latěk od plotu.

Tiramisu roláda je skvělým bezlepkovým dezertem
Autor: archiv FTV Prima Tiramisu roláda je skvělým bezlepkovým dezertem

Jako vždy nebude chybět Pošta pro Láďu a pořad se opět vydá do Úštěku za paní Hankou. Tentokrát však budou místo výroby medvídků restaurovat židli a vyrobí na ni potah ze starých látek. Na závěr přijde jako vždy recept, tentokrát na smažené mozzarelly.

Anýz je vynikající v boji s nachlazením
Autor: archiv FTV Prima Anýz je vynikající v boji s nachlazením

Sledujte v neděli 2. října 2022 v 13.15 na Primě!

reklama

reklama