Láďa ve Vychytávkách představí dužnatku agávovitou

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Šťáva dužnatky chladí a uleví od nejrůznějších bolístek
Šťáva dužnatky chladí a uleví od nejrůznějších bolístek
archiv FTV Prima

reklama

Kutil Miloš ukáže Láďovi nejen jeho doma vyrobenou parádní buginu, ale i vytuněnou škodu MB a retro motokolo, které sestrojil pro syna. Dužnatka agávovitá je další rostlinka, která nesmí chybět v Láďově domácí lékárně – její šťáva totiž chladí a uleví od nejrůznějších bolístek. Na tvarohové kostky pozve Láďu paní Andrea a rovnou mu ukáže i vychytávku na opravdu efektní, a navíc sladké zdobení dortů.

Na tvarohové kostky pozve Láďu paní Andrea
Autor: archiv FTV Prima Na tvarohové kostky pozve Láďu paní Andrea

Komu by se v létě chtělo pořád běhat ze zahrady do ledničky pro studené pití, že? Láďa na to má samozřejmě vychytávku, a vyrobí tak jednoduchý, ale účelný chlaďáček do zahrady. Hned dvě užitečné věci vyrobené úplně za babku ukáže paní Marcela. Její plašič ptáků a jehelníček se bude hodit opravdu úplně každému. Labužnický salátek podle Láďova receptu poslouží jako hlavní chod, lehká večeře i příloha.

Labužnický salátek poslouží jako hlavní chod, lehká večeře i příloha
Autor: archiv FTV Prima Labužnický salátek poslouží jako hlavní chod, lehká večeře i příloha

Sledujte v neděli 16. května ve 13.10 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!